Надежда наш компас• 13 февраля 2015

Підготовка до школи в Бучі

Добрий вечір!
Хочу запросить мам з Бучі та їх дошкільнят на заняття по підготовці до школи.
Вчитель початкових класів (педагогічний стаж 10 років) готує дітей до школи за цікавою методикою. Розвиваючі заняття спрямовані на розвиток обох півкуль мозку. Це дає можливість розвивати у дітей уяву, творче мислення, увагу, а не просто набити голову елементарними знаннями.
Я шукаю 2-3 діток для того, щоб людині було не накладно їздити до нас в місто.
Птица Говоруша• 13 февраля 2015
А куда ? В интернат или в гимназию ?

автор Надежда наш компас • 13 февраля 2015
Ответ дляПтица Говоруша
А куда ? В интернат или в гимназию ?
Я думаю, що додому
Птица Говоруша• 13 февраля 2015
У нас в Буче две школы в фаворе. Я на будущий год свою отправляю в первый класс. Но подготовилку надо искать прямо в школе.
ИМХОля• 13 февраля 2015
Ответ дляПтица Говоруша
а какие именно?
Ответ дляПтица Говоруша
У школах проходить заробляння грошей. А тут людина дійсно розвиває психічні процеси.
Карта мордвы• 13 февраля 2015
Так у кого на квартире будет происходить обучение?
Ответ дляКарта мордвы
Можна у мене.
Немає різниці.

Ответ дляКарта мордвы
А Вас це зацікавило?
Карта мордвы• 13 февраля 2015
Цена урока? Мы ходом в 5 школу на подготовку. Если уроки будут не дорогие, присоединимся. Где вы живёт?
Карта мордвы• 13 февраля 2015
Напишите цену и вашу улицу.
Ответ дляКарта мордвы
Напишите цену и вашу улицу.
вул.Польова.
Про ціну треба домовлятись
Ответ дляКарта мордвы
А скільки Ви платите в школі?
Iylia• 13 февраля 2015
Открываюсь. Можете написать в личку
Iylia• 13 февраля 2015
В школе платим 120 грн в месяц
Iylia• 13 февраля 2015
Мы живём в Новаторе. До вас далековато. Более 50 грн платить не согласна за урок.
Stasia1954• 13 февраля 2015
Ответ дляIylia
Мені теж хочеться подешевше.