Надежда наш компас• 13 февраля 2015
Підготовка до школи в Бучі
Добрий вечір!
Хочу запросить мам з Бучі та їх дошкільнят на заняття по підготовці до школи.
Вчитель початкових класів (педагогічний стаж 10 років) готує дітей до школи за цікавою методикою. Розвиваючі заняття спрямовані на розвиток обох півкуль мозку. Це дає можливість розвивати у дітей уяву, творче мислення, увагу, а не просто набити голову елементарними знаннями.
Я шукаю 2-3 діток для того, щоб людині було не накладно їздити до нас в місто.
Надежда наш компас
• 13 февраля 2015
Ответ дляПтица Говоруша
А куда ? В интернат или в гимназию ?
Я думаю, що додому
Птица Говоруша• 13 февраля 2015
У нас в Буче две школы в фаворе. Я на будущий год свою отправляю в первый класс. Но подготовилку надо искать прямо в школе.
ИМХОля• 13 февраля 2015
Ответ дляПтица Говоруша
а какие именно?
Надежда наш компас
• 13 февраля 2015
Ответ дляПтица Говоруша
У школах проходить заробляння грошей. А тут людина дійсно розвиває психічні процеси.
Надежда наш компас
• 13 февраля 2015
Ответ дляКарта мордвы
Так у кого на квартире будет происходить обучение?
Можна у мене.
Немає різниці.
Надежда наш компас
• 13 февраля 2015
Ответ дляКарта мордвы
А Вас це зацікавило?
Карта мордвы• 13 февраля 2015
Цена урока? Мы ходом в 5 школу на подготовку. Если уроки будут не дорогие, присоединимся. Где вы живёт?
Надежда наш компас
• 13 февраля 2015
Ответ дляКарта мордвы
Напишите цену и вашу улицу.
вул.Польова.
Про ціну треба домовлятись
Надежда наш компас
• 13 февраля 2015
Ответ дляКарта мордвы
А скільки Ви платите в школі?
Stasia1954• 13 февраля 2015
Ответ дляIylia
Мы живём в Новаторе. До вас далековато. Более 50 грн платить не согласна за урок.
Мені теж хочеться подешевше.