Пи Пи Пилюля• 14 февраля 2015

Дівчата, заспокойте!

В мене просто паніка. Пустила свекра з малим ( 2 рочки) погуляти на вулиці, температура 0,-1, морозить. Прийшли додому і він мені розповідає, що малий захотів в туалет, і він його роздягнув і поклав попісяти. Комбез такий, що реально треба було його приспускати, в дитини була і спинка і животик голі, а ми хворіли запаленням нирок. Малого питаю, каже. що було дуже-дуже холодно в "пісюна і пузо")) ( дослівно). Будуть якісь наслідки, чи все не так страшно? Є якась профілактика? Зараз п"ємо й так Канефрон.
Ушла и Пришла• 14 февраля 2015
поклав???как это????положил?

У кого такое было• 14 февраля 2015
Та не переживайте :) все будет хорошо!!!
поваренок• 14 февраля 2015
надо было после улицы согреть хорошо. Я если вижу, что сын замерз на улице, то дома сразу парим ручки и ножки и пьем теплый чай.
Пукимончиг• 14 февраля 2015
А він вже й надворі у Вас гуляє без підгузника? (по факту молодець, але чим Ви думали, все-таки мама - Ви, а не свекор)...
Не раскрытый парашют• 14 февраля 2015
Лучшая профилактика - свекру выписать люлей.
тянитолкайка• 14 февраля 2015
молодцы, уже без памперса гуляете. моя 1,10 и все никак. даже не просится. а по теме - в теплую ванную сынишку, или под теплый, гаряченький душ ,чтоб прогрелся. все будет хорошо. но впредь дедушке так делать не нужно.
ПИПИКНУТАЯ• 14 февраля 2015
какая версия у свёкра? 100% отличается
автор Пи Пи Пилюля • 14 февраля 2015
Ответ дляповаренок
та він холодний не був, просто в той момент замерз. а я вже й не соображаю, мене так трясе....
Оно само купилось• 14 февраля 2015
Не накручивайте себя,все будет хорошо!Но мое мнение,что в такую погоду лучше памперс надевать.мой с боем,но надеваю на прогулку.С таким морозом,можно все отморозить.

Наталья Швец• 14 февраля 2015
Если ребенок склонен к пиелонефриту, желательно, до теплой весны в таких случаях выходить на улицу в памперсе. Лучше позже отучиться, чем лечить почки и мочевой. Я думаю, что ничего плохого не случилось. Не накручивайте себя!
поваренок• 14 февраля 2015
Ответ дляnatochka30
да, я тоже об этом подумала. Моему 2,2 и мы еще в подгузнике на улицу. Хотя дома строго на горшок уже давно. Но на улице писать не посажу - пускай в памперс писает. Дочке зимой было два с половиной. И то я подгузник одевала, когда далеко шли гулять.
автор Пи Пи Пилюля • 14 февраля 2015
Ответ дляnatochka30
ого, ми дуже давно відучилися. малий ніколи не пісявся, терпів, я ж не думала , що до такого можна додуматися - думала відразу додому прийдуть. а він мені заявив, що малий не хотів терпіти, сказав. що мама його там клала пісяти) тільки я влітку клала)))) і сміх, і гріх...
КоролеВешна• 14 февраля 2015
Ответ дляПи Пи Пилюля
Перестаньте, все буде добре. Не розводьте паніку відразу
автор Пи Пи Пилюля • 14 февраля 2015
Ответ дляУ кого такое было
дякую, дуже надіюся) з чоловіком вже посварилися. от день валентина, млін..
Пукимончиг• 14 февраля 2015
Ответ дляПи Пи Пилюля
Все буде ок, я Вам цього щиро бажаю, але запитайте в свекра чи вийняв би він свою ’цюцюрку’ в лютому на вітрі?... баран, сорі, просто, як уявлю (моєму малому теж 2.3 міс. і слово ’поклав’ - мене лякає.
Пукимончиг• 14 февраля 2015
Ответ дляповаренок
+1 (малому 2.3 міс.)
После 18• 14 февраля 2015
Ответ дляПи Пи Пилюля
ничегьо не будет - сама мама 2 пацанов! понимаю! а свекру в натуре всыпать и показать как писать в зимней одежде. на улице реально много пап которые раздевают детей догола пописать в минус 10!
автор Пи Пи Пилюля • 14 февраля 2015
Ответ дляНе раскрытый парашют
виписала чоловіку - сказав, що я параноїка, тепер не розмовляємо..
от я й сюди - цікаво, як інші мами вважають. виявилось, не така я вже й параноїчка..
автор Пи Пи Пилюля • 14 февраля 2015
Ответ длятянитолкайка
зараз піду відігрівати.
та в нас це більш необхідність була так рано відмовитись - з народження більше в пеленках був, ніж в памперсах, бо через памперси був балланопостит постійно..
з дівчинкою не радила б взагалі на вулиці пісяти, у мене подруги навіть літом не кладуть, там все складніше..

Жена брата Админа• 14 февраля 2015
А я видела такое в парке-папа гулял с малышом-на улице -5 и ветер.Комбез раздельный-он снял куртку,повесил на коляску,потом снял штаны( у ребенка вся спина голая) и поставил писять. Можно ж было просто куртку расстегнуть и комбез,это ж мальчик.
ПироженкА• 14 февраля 2015
Що означає ’КЛАЛА’?
Це такий своєрідний сільський говір? ))))
Може ставила пісяти, чи садила?......
Але якщо , справді, КЛАЛА, то- і сміх, і гріх, як ви кажете))))
автор Пи Пи Пилюля • 14 февраля 2015
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
какая версия у свёкра? 100% отличается
та він взагалі такий трохи пофігіст..малого дуже любить, але про наслідки не думає. з категорії тих людей, що вважають, що діти МАЮТЬ хворіти..
автор Пи Пи Пилюля • 14 февраля 2015
Ответ дляОно само купилось
дякую, надіюсь)
та смисла не було - вже з літа він прекрасно терпить, проситься, та й гуляємо під домом - проблеми зайти додому нема ніякої, якщо приспічить...
Бентливуман• 14 февраля 2015
Согласна с вашим мужем
автор Пи Пи Пилюля • 14 февраля 2015
Ответ дляНаталья Швец
дякую. я вже вище описувала - це вони собі вирішили, що нічого страшного на морозі попісяти. але надіюся. що пронесе..
ПироженкА• 14 февраля 2015
Ой- ой-ой)))
Автор! Йдіть вже його КЛАДІТЬ )))) СПАТИ!
Нічого йому не буде!
А самі- повчіться, як правильно говорити на укр мові))))
автор Пи Пи Пилюля • 14 февраля 2015
Ответ дляКоролеВешна
дякую, не буду.
автор Пи Пи Пилюля • 14 февраля 2015
Ответ дляnatochka30
дуже дякую)) йому цього не скажу) але може нарешті дійде, чому я не завжди в захваті, коли він гостює в нас...
сЛАдКОежКА• 14 февраля 2015
Ответ дляПи Пи Пилюля
Никак не пойму, что значит - КЛАЛА писяты???? Это как в 2 года? Куда???
автор Пи Пи Пилюля • 14 февраля 2015
Ответ дляПосле 18
дякую) я теж надіюсь, за один раз нічого не буде. а на майбутнє - видрукую їм інструкцію.. бо він ще й на гойдалці його гойдав, як виявилося ми туди зимою навіть не підходимо...