Дівчата, хто знає, сьогодні п´ятий день, вже не висипає, коли можна на вулицю вийти? Сил моїх вже нема в хаті сидіти))))
Ми до других діток не підемо, в ліс підемо на прогулянку, я маю на увазі, хворій дитині коли безпечно вийти
Ответ дляGemma
Вы в частном доме живете?
если нет, то люди, которые через час будут ехать в лифте могут заразиться ветрянкой
В нас приватний будинок, ще й на краю міста, біля лісу)