Остановщица• 22 февраля 2015
Дуже смачні кіфлики))
Рецепт дала свекруха, це її власний, вона кондитер. Я печу майже кожен тиждень, повірте, просто тануть у роті. І, що найголовніше, дуже економні. Ні яєць, ні цукру
Рецепт:
2 пачки масла найдешевшого або спреду
1 п. ван. цукру
500- 600 г муки
1/2 п. дріжджів( не сухих)
8 ст. л. молока
Масло перетерти з мукою і ван. цукром, додати розчинені в теплому молоці дріжджі і замісити тісто. По мірі необхідності додавати муку, щоб добре замісилося. Тісто виходить дуже мяке і еластичне. Поділити його на 8-9 кульок-частин однакових. Кожну частинку розкатати в круг, досить тонко, воно добре розкачується, тільки треба мукою підсипати. круг поділити на 12 трикутників. На ширшу частину трикутника покласти начинку( я роблю з твердого сливового повидла - леквара ), можна будь яке повидло, тільки дуже густе, або ще з молотими волоськими горіхами+білок з цукром збитий. Закручуємо від ширшого кінця до вузького. Іноді ще я розкатую все тісто, розрізаю на квадратики і так скручую. І все, у духовку на 180 гр. до румяного кольору, Як охолонуть, посипати цук. пудрою
Вони зовсім не тверднуть, навіть, через тиждень такі ж розсипчасті і ніжні
Рецепт:
2 пачки масла найдешевшого або спреду
1 п. ван. цукру
500- 600 г муки
1/2 п. дріжджів( не сухих)
8 ст. л. молока
Ответ дляfunny_bird
специально для вас!
Туйкі фесбук пудказуєми ош нниські динь рідного языка. Фатьови тай фатьовкы, поздоровляву вас, щастя, здоровля, серенчі и многая благая літа нашому языкови. Сокотіть го и помніть, ош ниґда ни мошся ганьбитися того уткісьте є и того на якому языкови говорять і говорили ваші дідо з бабов, прабаби і прадіди. И мусиме учинити ушитко що сьме годни обы на ньому говорили щи наші діти и діти нашых діти.
Ло Шарик• 23 февраля 2015
Ответ дляfunny_bird
специально для вас!
Я з Запоріжжя, якщо що
funny_bird• 23 февраля 2015
Ответ дляЛо Шарик
Я з Запоріжжя, якщо що
Цитата:
Я з Запоріжжя, якщо що[/cit
ніколи у вас не була![]()
Остановщица
• 24 февраля 2015
Ответ дляповаренок
спасибо, автор! вкусно!
Ви спекли? І як, получилися розсипчасті? На фото просто супер
Остановщица
• 24 февраля 2015
Ответ дляповаренок
очень вкусные! Нежное, тающее во рту тесто! Жаль, быстро закончились)))) Правда, я пол порции делала.
Я рада, що Вам сподобалось, а то тут в темі такого понаписували((. Не думаю, що вони шкідливіші за покупні, їх же печуть з маргарину і розпушувача, щоб були розсипчасті.
Взагалі це подвійна порція, я стільки завжди печу, бо розмітають ще теплі.
Ответ дляОстановщица
Да слушайте меньше тех, кто понаписывал! Все такие правильные, как послушать((( А на деле, уверенна, дома вообще выпечкой не занимаются. А я много пеку. Пускай и на маргарине иногда - все-равно лучше, чем магазинное печенье покупать.
Быстровочка• 24 февраля 2015
Ответ дляОстановщица
Остановщица, сегодня буду печь ваші кіфлики!Кіфлики із Закарпаття в Харькове).Дрожжи уже купила.Пожелайте мне удачи
Остановщица
• 24 февраля 2015
Ответ дляБыстровочка
Удачі Вам! Я впевнена, все вийде! З Вас фото
Быстровочка• 24 февраля 2015
Ответ дляОстановщица
хай вийдуть спочатку:-)
Быстровочка• 24 февраля 2015
Так вкусно, что это не рогалики, это-кіфлики)))
Правда очень вкусно. Тесто супер, а работать с ним одно удовольствие-выложите еще проверенные вами рецепты?Если будете создавать новую тему-бросайте ссылочку на нее сюда, а то пропущу))
Привет вам из Харькова!)
Остановщица
• 25 февраля 2015
Я була впевнена, що у Вас вийде і сподобається! Приїжджайте до нас в Закарпаття і спробуєте багато смачненького