Остановщица• 22 февраля 2015

Дуже смачні кіфлики))

Рецепт дала свекруха, це її власний, вона кондитер. Я печу майже кожен тиждень, повірте, просто тануть у роті. І, що найголовніше, дуже економні. Ні яєць, ні цукру
Рецепт:
2 пачки масла найдешевшого або спреду
1 п. ван. цукру
500- 600 г муки
1/2 п. дріжджів( не сухих)
8 ст. л. молока

Масло перетерти з мукою і ван. цукром, додати розчинені в теплому молоці дріжджі і замісити тісто. По мірі необхідності додавати муку, щоб добре замісилося. Тісто виходить дуже мяке і еластичне. Поділити його на 8-9 кульок-частин однакових. Кожну частинку розкатати в круг, досить тонко, воно добре розкачується, тільки треба мукою підсипати. круг поділити на 12 трикутників. На ширшу частину трикутника покласти начинку( я роблю з твердого сливового повидла - леквара ), можна будь яке повидло, тільки дуже густе, або ще з молотими волоськими горіхами+білок з цукром збитий. Закручуємо від ширшого кінця до вузького. Іноді ще я розкатую все тісто, розрізаю на квадратики і так скручую. І все, у духовку на 180 гр. до румяного кольору, Як охолонуть, посипати цук. пудрою
Вони зовсім не тверднуть, навіть, через тиждень такі ж розсипчасті і ніжні
Быстровочка• 22 февраля 2015
Ответ дляЯ тут с краю постою
автор - не обращайте внимание на некоторых жаб )))
Ваши кифлики объедение, а жабы пускай мошкой питаются
а полпачки дрожжей это в граммах сколько? Ну и пусть кифлики-зато на вид вкусно)))Давно хочу такое приготовить.
Кто-то пишет сухое, автор-они не сухие получаются?

Я тут с краю постою• 22 февраля 2015
Ответ дляБыстровочка
50 грамм
автор Остановщица • 22 февраля 2015
Ответ дляЗдрасьтенька
Жирное, если делать на масле то совсем и не дешево, сухое. Если уж делать подобное то на творожном тесте, и дешевле и уж точно полезнее.
А еще страшно звучит это кифлики, леквар бррр
Масло сьогодні купувала 11.20+11,20 , пачка дріжджів 1,33. Мука 0,5 кг - 4 грн. Приблизно 30 грн. Хіба це дорого? . А, ще хотіла написати - виходить приблизно 100 штук.
funny_bird• 22 февраля 2015
Ответ дляЗдрасьтенька
специально для вас!

Туйкі фесбук пудказуєми ош нниські динь рідного языка. Фатьови тай фатьовкы, поздоровляву вас, щастя, здоровля, серенчі и многая благая літа нашому языкови. Сокотіть го и помніть, ош ниґда ни мошся ганьбитися того уткісьте є и того на якому языкови говорять і говорили ваші дідо з бабов, прабаби і прадіди. И мусиме учинити ушитко що сьме годни обы на ньому говорили щи наші діти и діти нашых діти.
Я тут с краю постою• 22 февраля 2015
Ответ дляfunny_bird
специально для вас!

туй з Рахова?
автор Остановщица • 22 февраля 2015
Ответ дляповаренок
Ну и пройдите мимо! Вот зачем высказывать своё ’фе’? Автор поделилась от души, так нет же - везде найдутся недовольные анонимы!

Автор, спасибо! Завтра испеку кифлыки! Прикольное название :-)
Можете спочатку пів порції попробувати, я впевнена, Вам сподобається))
funny_bird• 22 февраля 2015
Ответ дляЯ тут с краю постою
туй з Рахова?
пак нет)
се Мукачево, детка

автор Остановщица • 22 февраля 2015
Ответ дляЯ тут с краю постою
Помогалочка• 22 февраля 2015
Ответ дляfunny_bird
пак нет)
се Мукачево, детка
+ 1000 с языка сорвали
автор Остановщица • 22 февраля 2015
Ответ дляБыстровочка
Ні, вони не сухі, не можу Вам передати, наскільки ніжний смак, спробуйте))
Я тут с краю постою• 22 февраля 2015
а еще напишите что нибудь ))) так прикольно
поваренок• 22 февраля 2015
Ответ дляНе раскрытый парашют
А я навки люблю,щоб у кожного регіона називалось по - іншому. Так смачніше і цікавіше
Особливо цікава закарпатська та львівська випічка
Назви такі, що не повторю. Смакота ще та !!!!!
Автор, дякую. Узяла собі на замітку
И я обожаю их рецепты и названия! Пляцки, кремоши, кифлыки и.... не вспомню я этих названий! Но они такие прикольные!
funny_bird• 22 февраля 2015
Ответ дляЯ тут с краю постою
минуточку
автор Остановщица • 22 февраля 2015
Ответ дляБыстровочка
Пів пачки львівських - це 20 гр
автор Остановщица • 22 февраля 2015
Ответ дляfunny_bird
специально для вас!

Помогалочка• 22 февраля 2015
Ответ дляЯ тут с краю постою
ЗАКАРПАТТЯ – май ліпший край на усюй планеті, а усі остальні лим нам завідувуть! Бо лим у нас люди на тулько умні, што ниґда не матюкавуться, а нарас бють у писок. Лим наші людиі їдять пасулю з капустов та з шовдарьом, яблуко, гріз, гиршлі, фанки, бобальки, кийзлики, пуцигалушки, гурка, кіфлики, крумплі порскані, гомбовци з прийзликами, і кажуть шо то од яблока їм пілло. Лим наші жителі не знавуть ко такі лумпі, бо не позиравуть у зиркало. Лим у нас, у центрові Європи, ціні уже давно за європейські. То лим жителі ЗАКАРПАТТЯ замість пувісти: ’Повторіть, будь ласка’ кажуть так милозвучно ’Ге-е-е?’. То у нас зимов – ’но што так тепло!’, а літом - ’но студінь, добав щи газу!’ Се оно – Нашоє ЗАКАРПАТТЯ!!!
funny_bird• 22 февраля 2015
Ответ дляЯ тут с краю постою
Смотреть всем!

https://

Непогодка• 22 февраля 2015
Вот сколько жаб прибежало, бррр
автор Остановщица • 22 февраля 2015
Ответ дляповаренок
Палачінти, левеш, колочена фасоля)))

Я тут с краю постою• 22 февраля 2015
Ответ дляfunny_bird
Смотреть всем!

https://

Непогодка• 22 февраля 2015
Ответ дляПомогалочка
хочу до вас!! Я з Франківська! Потепліє - приїду!!))
поваренок• 22 февраля 2015
Ответ дляПомогалочка
Из блюд знаю только пасулю и гамбовци. Теперь вот ещё кифлыки:-)
автор Остановщица • 22 февраля 2015
Ответ дляПомогалочка
Помогалочка• 22 февраля 2015
Ответ дляповаренок
усе дуже файноє)
Дежурный по кухне• 22 февраля 2015
Девочки из Закарпатья, напишите еще свои любимые местные рецепты. Такая ностальгия! по тем временам, когда жила в общежитии с девочкой из Мукачева. Когда она готовила, как же это вкусно было и необычно.
автор Остановщица • 22 февраля 2015
Ответ дляповаренок
Без кіфликів у нас жодне весілля не проходить
Помогалочка• 22 февраля 2015
Ответ дляОстановщица
а ще голубці, шитемені і кінець гостині).
автор Остановщица • 22 февраля 2015
Ответ дляДежурный по кухне
http://www.kolyba.org.ua/transcarpathian-cuisine
funny_bird• 22 февраля 2015
Ответ дляДежурный по кухне
Здесь девочки реценпты бросали https://sovet.kidstaff.com.ua/question-573473
автор Остановщица • 22 февраля 2015
Ответ дляПомогалочка