Кудряшка Сью• 23 февраля 2015

Хрипи без кашля в диини,є температура?

Вчора була у ввечері вперше темпераура 38,сьогодні була лікарка,якась ні риба ні м"ясо .Горлишко червоне,вчора були сопельки,два рази капнула отривін,наче все більш-менш.Кашлю як такого немає,але голос охрип,і наче хрип чути мені з середини,температура вже 38,7.Лікарка сказала нічого не давати(бо я давала Алтейку),щоб не викликати кашель,а в середу на прийом.А як взавтра буде висока температура? це не може бути признаки бронхіта? Ми весною(минулою) лежали в лікарні,з бронхітом,але тоді кашляв.
автор Кудряшка Сью • 23 февраля 2015
пробачте,пропустила букву

АфродитаПетровна• 23 февраля 2015
все может быть, мы ж тут не экстрасенсы. У нас так было: сегодня бронхи чистые, а завтра тем-ра 38, бронхит. Вирус нынче такой ходит
Спелый баклажан• 23 февраля 2015
хрипы при выдохе ???

есть возможность вызвать неотложку ?

сколько Вам ?
автор Кудряшка Сью • 23 февраля 2015
нам 4,але я не можу оприділити,мабуть взавтра буде видно,як гірше то знову викличу педіатра
Ясина мама• 23 февраля 2015
ларингіт може бути
Спелый баклажан• 23 февраля 2015
Ответ дляКудряшка Сью
ларотодин и но-шпа дома есть ?

дайте по возрасту на ночь.
обильное теплое питье.

педиатра обязательно ! нужно послушать
автор Кудряшка Сью • 24 февраля 2015
Ох і нічка, була вже 39,зараз знов горить,буду викликати ту мямлю педіаторшу,бо з температурою ганять не будеш,як буде триматись висока,прийдеться викликати швидку,а не хочеться,бо заберуть в лікарню,знаєм що це таке.
автор Кудряшка Сью • 25 февраля 2015
ну що,була швидка,в нас ложний круп!