minikisa• 25 февраля 2015

Допоможіть порадою! Сумка дорожня на колесах.

Дуже багато писати хочеться, але почну з головного.
До подорожання долара видивлялася сумку на колесах. Хотіла щоб і вміщалось багато і витривалою була, але жабка же тоді дусила, що дорогі. Для мене це не маленька сума от і обдумувала довго, але річ для нас з малим потрібна. Можливо підскажете які хороші і витривалі і може хтось ще по старих продає цінах... Надія помирає останньою. Може і так порадою щось підскажете.
В мене починається паніка. Скоро знов з дитиною на операцію їхати до Києва і згадую як ми з мамою з сумками мучимось... Дитина на руках і повно речей, так як іногородні і багато потрібно. Їздимо поїздом бо так дешевше, дорога перетерпиться, а грошей трохи зекономиться. Буду вдячна за любу пораду.
автор minikisa • 25 февраля 2015
Чесно кажучи ніколи не користувалася такою сумкою тому і не знаю як вона себе поведе, от і хочу пораду, можливо вона мені і мало, що облегчить, а я її достоїнства прикрашаю

автор minikisa • 25 февраля 2015
Треба було менше тексту набирати або раніше писати питання, здається всі вже сплять. Ну будьласка напишіть хочаб які мінуси в них?. Щоб хоч цю ідею з голови викинула))
crunchy• 25 февраля 2015
Ми купували давно в Дербі. Для літака і для потяга. Обидві на колесах, обидві каркасні і важкі. По асфальту везти зручно, а в руках носити важкувато (бордюри, сходи, грунтовка).
автор minikisa • 25 февраля 2015
Ответ дляSmo
Дякую! А Дербі це магазин? У кума також на колесах він навчається у Києві, але після того як бачила, що він колеса міняв в своїй сумці то в нього пораду про фірму і т. д. не питаю))) От і цікавлюся хочаб як з власного досвіду ці сумки, чи не жалкуєте про покупку?
N@dya• 25 февраля 2015
Є сумки , які Вас цікавлять б.у. пишіть в пп. На сайт виставлю через пару днів.