Мені дуже не вистачає. І взагалі вважаю , що українці є самобутньою нацією саме тому , що ми маємо свою мову. Якщо не стане мови тоді і не буде такої нації і держави. Тому закликаю зробити сайт рідною мовою.
повно тут української мови. Так само, як і в повсякденному житті:) половина лікарів не взмозі зрозуміти, що я їм говорю. А ви хочете української в цьому курнику.
Так рідною или все таки украинской? Не всем она родная, у нас страна свободная пока что, на каком хотим на том и говорим и пишем, можно подумать, что в армяне зазвенит сильнее от смены мовы
в инете полно сайтов на украинском языке. Изначально Вы пришли на сайт написанный русским языком, значит вас это устроило. создайте свой кидстафф и сделайте там укр. язык.
А ви точно вже до ВСІХ лікарів сходили до того, як опинитися в курнику?
Розмовляйте українською ніхто ж не забороняє, мені не важливо на якій мові сайт, а такі принципи як у Вас стали основою для початку заворушень на сході!