котопёс• 26 февраля 2015
Новая схема для развода на деньги.
Только что прочитала про новую схему развода через карточки Привата.
Прочитала в местной газете, копирую сюда:
Останнім часом всім нам важко живеться. Невідомо, чого очікувати від нового дня. Але немає нічого святого для шахраїв, в тому числі й телефонних, які користуючись людською панікою та переживаннями, стараються виманити гроші у будь-який спосіб.
В редакцію «Бердичева Ділового» зателефонувала наша постійна читачка, і повідомила про нову схему «розводу».
Зателефонував їй сьогодні зранку чоловік з незнайомого номера, представився працівником ПриватБанку і сказав про жахливу новину. Трагізм новини заключався в тому, що її карткою хотіли скористуватися, знати всі гроші.
І в цілях безпеки, зараз їй на телефон прийде повідомлення з кодом, який потрібно повідомити чоловікові, щоб він «владнав» цю ситуацію. Адже ПриватБанк дуже переживає за своїх клієнтів і турбується про їхні рахунки.
Наша читачка виявилася мудрою жінкою, оскільки постійно читає про подібні випадки на сторінках нашої газети. Нічого повідомляти «працівнику банку» не стала. Натомість зателефонувала в міліцію.
Ще й дала номер телефону, з якого їй телефонували: 091 9526854.
Але не всі люди виявляються такими пильними, іноді через розгубленість можна залишитися обманутим і пограбованим.
Запам’ятайте, ніколи і нікому не надавайте ніякої інформації і не повідомляйте своїх паролів. Навіть працівники банку їх не повинні знати.
Прилипало• 26 февраля 2015
главная фраза
Наша читачка виявилася мудрою жінкою, оскільки постійно читає про подібні випадки на сторінках нашої газети.
котопёс
• 26 февраля 2015
Ну я, например, впервые слышу про такую схему развода, например когда у тебя хотят что-то купить и тебя звонят потом, выясняют данные, Да, - слышала про такую, но если ты ничего не продаешь и не даеш свой номер карты никому, я думаю это наврятли вызовет подозрение.
Интимная• 26 февраля 2015
Ответ дляПи Пи Пилюля
А головне що номер одночасно в київстар і мтс 091!!!!!
вообще-то это утел
Пи Пи Пилюля• 26 февраля 2015
Ответ дляИнтимная
вообще-то это утел
Никогда не звонили с такого оператора. Спасибо! буду в курсе.
котопёс
• 26 февраля 2015
Ответ дляmovsumova
А у нас жалуются, что у людей с ЗП карт Приватбанка пропадают деньги. Номера карты и т.д. никому не давали. Пишут заявление в банк, но результата нет. Кто может снимать деньги? Подозрение на сотрудников банка.
Моя мама вся испереживалась за мои карты
Да, Приват всегда себя как-то странновато ведет по отношению к мошеЙникам, такое впечатление, что они с ними в доле
Хвець-тець• 26 февраля 2015
Ответ дляmovsumova
От як працівник банку може зняти з чужої карти кошти, якщо навіть через Приват24 робити платіж на не свою карту приходить пароль підтвердення?! А по суті кошти можуть на копілку ’піти’, страховку чи регулярні платежі на оплату комунальних
Sunny_Anny• 26 февраля 2015
А нам недавно позвонили с непонятного номера и сказали, что мы пытались оплатить в интернете некую сумму. Просят подтверждения. Я сказала, что перезвоню на 3700. Позвонила, девочки выяснили - действительно, звонили из тех.службы привата, висит у них подозрительный платеж. Т.к. мы ничего не платили, приват отменил эту транзакцию.
Так что в любом случае лучше перезванивать на 3700. Мало ли. Иногда получается полезно.
котопёс
• 26 февраля 2015
Ответ дляSunny_Anny
Так это классно, что Вам позвонили и сообщила, а не просто провели этот платеж, потом Вы бы ходили к ним за выяснениями куда деньги делись.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 26 февраля 2015
А мне позвонили представился сотрудником приват банка и т.д. короче 5 тыс ушло. Как говориться без лоха..
Чудо-Рыба-кит• 26 февраля 2015
запомните, приват уже давно сам не звонит клиентам! неужели все забыли смски от приватбанка и предупреждения при входе в приват24?
Запасная спина• 26 февраля 2015
Ответ дляmovsumova
Подруга жалілася, що з картки щомісяця пропадає 5-10-20 грн., тепер знімає все до мінімуму