luba-2012• 07 июля 2012

История одной благотворительной миссии..Правда или(и) вымысел?

порадьте який аботр найбезпечніший , 5 тижнів вагітності, маю вже 3 дітей,(хлопчик і двійня),двійнятам 1р. я знову завагітніла, щодо контрацептивів пробувала спіраль- появилась двійня. У мене хворе серце народжувати лікар не радить. Радить робити вакуум, не дуже хочу, відгуки не радують. Порадьте що робити. І прошу не кидатися образливими словами, мені потрібна порада.

Тимаша• 17 декабря 2012
Ответ дляЛизаветаЛ
Люба, у Вас такие детки - красотульчики, вес набирают, стараются, умнички. Вас так Бог любит, так доверяет , раз сразу столько деток, да в одни руки - значит найнадежнейшие и найдобрейшие эти руки, а Вы обращаете внимание на слова какой-то, пардон,....
Мало ли кто что еще скажет не от большого ума? Не стоит это Ваших слез, и даже Вашего малейшего внимание. Плюнуть и растереть.
золотые слова
автор luba-2012 • 17 декабря 2012
Ответ дляТимаша
золотые слова
я вечером поміряю і напишу,дякую за теплі слова
Тимаша• 17 декабря 2012
Ответ дляluba-2012
можете продублировать мне в личку
автор Аноним • 17 декабря 2012
Ответ дляЛизаветаЛ
Вас так Бог любит, так доверяет , раз сразу столько деток, да в одни руки - значит найнадежнейшие и найдобрейшие эти руки,

я хочу розказати чесно ,що було,може мені стане лекше ,мені було 14р.мене ізнасілували(я вертлася з гуртка 11год ночі,напали двоє.....,я не бачила хто,через 3 місяці взнала,що вагітна),розказала бабі(по мамені лінії,незнаю чого пішла до неї,вона до нас навіть не приходила,може мені не ставало мами..),вона категорично заборонила казати татові,відвела в лікарню мені зробили аборт,а через 7 місяців на самий великдень її збила машина,і ми лишилися з татом самі,тоді я розказала все татові,він гладив мене по голові і плакав разом зі мнов...
в 16 поступила педагогічний факультет,закінчила з відзнакою,поступила в універстет,в18р. познайомилась з своїм майбутнім чоловіком,в 19 вийшла заміж,вийшла на роботу в садік,все було добре,а дітей нема,провірились ми обоє,я бездітна(наслідки аборту),ПЛАКАЛА ,чоловік радив не зневірюватись,еко-3рази,аналізи нічого. радили поїхати до зарваниці,молитися. Молилась ,плакала,і майже через 7 років народився синочок. лікарі казали неможливо,а в нас вийшло.
а потім через 5,5 років ще один синочок і доня,лікари пояснили так(через постійне лікування гормонами,десятки разів було стимулюванн овуляціїї....,може через це у вас так вийшло)
а потім через півтора року ще трійня
я дотепер не можу собі простити,той вчинок в дитинстві,кожного разу сповідаюся,отець каже вам господь простив,у вас є доказ діти,а я сама себе не можу простити
не така я свята,а тепер можите зневажати,кидати тапками...,
автор luba-2012 • 17 декабря 2012
випадково натиснула анонім
Тимаша• 17 декабря 2012
Ответ дляАноним

а потім через півтора року ще трійня
Слёзы в глазах стоят....

На всё Божия воля.Господь Вас любит,он именно Вам доверил стольких деток.Многие женщины годами вымаливают деток,и к сожалению всё безрезультатно.Должно быть Вам надо было пройти столь не лёгкий и жестокий путь,что бы теперь иметь такое счастье.Огромное счастье.Не вините ни себя,ни бабушку.Если бы должно было быть по другому,так бы оно и было.Не всё подвластно нам и нашему разуму.
Вы не согласились на аборт,не смотря на то,что Вам категорически нельзя рожать было,Вы умничка.Вот оно счастье))))И не это ли доказательство того,что Бог простил Вас?
ЛизаветаЛ• 17 декабря 2012
Ответ дляluba-2012
випадково натиснула анонім
Люба, а кто святой? Все не без греха.
В 14 лет ребенок должен быть дома в 11 ночи. Это не оправдывает тех уродов, но я это к тому, что мерзавцев никто не отменял. У Вас теперь шестеро, так что любите и оберегайте.
maxiolia• 17 декабря 2012
Люба, все плохое в прошлом, прошлого нет, забудьте. Есть только сегодня, а сегодня у Вас самые прекрасные детки и самая чудесная семья! Вы должны только радоваться, и ни тратьте ни одной слезиночки больше на всякие гадкие комментарии.

Вопрос по одежке) у меня после доци осталось много одежки: куртки, штанишки, кофточки, шапочки все примерно на возраст 6-9 мес, по сезону весна, вещи б/у, но одето по пару раз буквально. Я так поняла, что на сейчас у вас уже все есть) а на весну нужны вещи?
автор luba-2012 • 17 декабря 2012
дякую ,на весну маю дещо,якщовам не шкода можите передати
Vikulok• 19 декабря 2012
Любочка, напишіть мені в лічку розміри ваших манюнь усіх(аще краще місяці і роки народження, так легше буде відраховувати скільки вам) і вашу адресу. Дякую
автор luba-2012 • 19 декабря 2012
добрий вечір дуже хочу подякувати nlermontova1 за фінансову допомогу,перший раз 500грн-я заплатила за операцію на серці,другий раз 300грн-купили майже 3 пачки памперсів,дуже вам дякуююююююююю
nlermontova1• 20 декабря 2012
Люба, не хвалите меня , я стесняюсь)
автор luba-2012 • 20 декабря 2012
я не хвалю,дівчата я всім дуже дуже вдячна за моральну і допомогу з одягом всім вам великий уклін
bibico• 20 декабря 2012
Доброго дня, Люба! Напишіть, будь ласка, мені в лічку, хочу надіслати невеличкий подарунок на Різдво для Ваших діточок
автор luba-2012 • 25 декабря 2012
хочу подякувати sylena1111 за ігрушки і колготочки(їх так багато),за памперси... за все там всього так багато,дуже вам дякуююююююююююююю
автор luba-2012 • 25 декабря 2012
ще дуже дякую mama nastia,вибачте, що зразу не написала,цілий день мотаюся бігаю,а у вечері паду без сил,дуже дякую,.
автор luba-2012 • 26 декабря 2012
привіт дівчата,а ми вже пробуємо тримати головки,правда не дуже виходить,
і ще хочу всім сказати велике дякую,але не треба вже нічого висилати (одна дівчина вислала посилку,але потім сказала що її рідня каже,що я все набрихала,цеж інтернет ,я посилку не буду заберати),
дівчата я всім вдячна ,всім тим хто мені поміг,дальше ми будемо обходитись своїми силами.
Vikulok• 26 декабря 2012
Це я вислала посилку... Любочка, менi не казали, що ви набрихали, просто казали, що як я можу бути впевненою... не варто було менi Вам таке писати, язик мiй ворог Допомагати один одному треба!!! Зi мною дiляться i я хочу з вами подiлитися, будь-ласка... Я вiдчуваю себе дуже нiяково...аж в грудях давить... пробачте... Що менi ще написати Вам, я не сумнiваюся у Вашiй вiдвертостi... будь-ласка.....
Аноним• 26 декабря 2012
інколи слово ранить сильніше ,чим ніж
Vikulok• 26 декабря 2012
я не подумала...
ЛизаветаЛ• 26 декабря 2012
Любочка, Вы очень мнительная. Вы мне так нравитесь, все больше и больше. Вы замечательный человечек, и девочки Вам помогаю от чистого сердца - уверена.
Я Вам расскажу про свою первую покупку в инете. Купила я босоноги, оплатила и попросила отправить укрпочтой.
И угораздило меня об это рассказать моей маме!! Что тут началось:
Все! Какая ты глупая и глупее тебя нет никого! Ты перечислила деньги невесть кому. А теперь тебе или ничего не пришлют, или кирпич!
А это ж укрпочта! То есть босоноги шли 4 дня!! И все эти 4 дня такой вынос мозга))
Потому что что? Моя мама об инете знает понаслышке, только из новостей, а там только про мошенников и показывают. Но считает себя моя мама самой умной и проницательной. И разубедить ее крайне сложно. Такие дела.
Девочка может просто с Вами поделилась, может где-то похожая история, но обидеть Вас не хотела , так уж точно. Просто брякнула не подумав!
А не забрать посылку не выход. Ведь ее просто утилизируют, а собиралась она для Вас и Ваших малышей, и уверена, что с любовью.
Vikulok• 26 декабря 2012
так з ЛЮБОВ’Ю
автор luba-2012 • 26 декабря 2012
Ответ дляЛизаветаЛ
я казала їй, що поверну посилку і оплачу назад сама,щоб дома їїрідні не сварилися з нею,а взагалі то ми говорили по телефону
Vikulok• 26 декабря 2012
Мої рідні, це не моя сім´я! А в сім´ї ми вирішили відправити посилку сім´ї Любочки, тому ніхто сваритися ні з ким не буде І посилочку Любочка пообіцяла, що забере
автор luba-2012 • 28 декабря 2012
посилочку забрала,дякую дуже,що ви всіх діточок згадали,і зробили подаруночки кожному
автор luba-2012 • 01 января 2013
ВСІХ ВІТАЮ З НОВИМ РОКОМ!!!
Vikulok• 01 января 2013
І вас з Новим роком!!!
автор luba-2012 • 03 января 2013
дівчата я до 20 січня буду без інтернету,нас висиляють,господині не підходила наша оплата,їй дали всю суму зразу,а у нас був договір з розтрочкою на 2роки, час нам дали 2 тижні до 15січня.
ми знайшли стареньку хату(на три кімнати) за 4,5км від тлумача,не знаю чи там є інтернет
із святами всіх вас
автор luba-2012 • 03 января 2013
ми всі туда будемо перебиратися туди 10 січня,так,що до дев*ятого буду на звязку,а дальше не знаю
Аноним• 03 января 2013
немає совісті...на різдво виселяти сімю з шістьома маленькими дітьми...тримайтеся!