27 февраля 2015

Дівчата, поможіть розібратися з продавцем! Хто неправий?

Замовила чоловікові спортивні штани і спортивну кофту. Заказ оформила, зазначила силкі на оголошення, написала конкретно фото, і колір, те що колір штанів має бути темно-сірий в замовленні написала!!! ( в скрінах все видно). Отримую посилку - штани чорні. Пишу продавцю, вона 1 раз відповідає, потім тупо ігнорую всі мої повідомлення. Я залишаю негативний відгук і от сьогодні отримую від її також негативний відгук. Так неприємно стало. Дівчата розсудіть хто правий. Скріни добавляю.
virtuon 27 февраля 2015
селяви
Бесконечность-не предел 27 февраля 2015
очень тонкая грань между темно-серым и черным...
автор Людка-Незабудка 27 февраля 2015
Ответ дляБесконечность-не предел
очень тонкая грань между темно-серым и черным...
да, на фото погано видно колір, але ж я зазначила в замовленні колір
Болтушка Му 27 февраля 2015
А что черный носить проблема? Вы сначала мужа спросите. Мужчины к таким нюансам намного проще относятся.
Я супер-пупер 27 февраля 2015
зато Вы на 40 гривен дешевле взяли - цена уже выросла
Я супер-пупер 27 февраля 2015
ой, т 620! на 120 подорожало
Чики-брык 27 февраля 2015
может продавец дальтоник и для нее єто синий
Мааарковная 27 февраля 2015
Ответ дляБолтушка Му
А что черный носить проблема? Вы сначала мужа спросите. Мужчины к таким нюансам намного проще относятся.
Носити не проблема,але ж покупець хотіла сірий колір. Я вважаю,що за свої гроші Ви повинні були отримати той товар,який обрали і вказали в заказі..
автор Людка-Незабудка 27 февраля 2015
Ответ дляБолтушка Му
А что черный носить проблема? Вы сначала мужа спросите. Мужчины к таким нюансам намного проще относятся.
Да проблема не в кольорі а в ставлені продавця, за що мені негативний відгук?
автор Людка-Незабудка 27 февраля 2015
інтернет тупить, неможу скинути скріни де вона мене ігнорує
Чики-брык 27 февраля 2015
Ответ дляЛюдка-Незабудка
Да проблема не в кольорі а в ставлені продавця, за що мені негативний відгук?
ну вы ей.она вам.все по честному.
автор Людка-Незабудка 27 февраля 2015
Ответ дляЧики-брык
ну вы ей.она вам.все по честному.
а Ви важаєте, що я неправа? в замовлені чітко вказаний колір
автор Людка-Незабудка 27 февраля 2015
тим більше вона написала ’Человек заказав костюм,указав на конкретную фотографию ,после получения заказа начал предьявлять претензии в духе ’ моему чоловыку не сподобалось ’ .... Будьте внимательней’ моя притензія була що колір не той
Чики-брык 27 февраля 2015
Ответ дляЛюдка-Незабудка
а Ви важаєте, що я неправа? в замовлені чітко вказаний колір
я же писала выше.может продавец дальтоник.это интернет и могут быть нюансы.покупка онлайн -это всегда какого-то рода риск.зачем негативный отзыв писали?
Коленная ложечка 27 февраля 2015
у вас нейтральний відгук
Болтушка Му 27 февраля 2015
Ответ дляМааарковная
Носити не проблема,але ж покупець хотіла сірий колір. Я вважаю,що за свої гроші Ви повинні були отримати той товар,який обрали і вказали в заказі..
Спасибо за ответ. Я вообще то вопрос автору написала.
автор Людка-Незабудка 27 февраля 2015
я спочатку не хотіла писати негативний відгук, але мене ’добив’ її ігнор. Хіба не можна було з її сторони цю проблему якось попробувати вирішити?
Мааарковная 27 февраля 2015
Ответ дляЛюдка-Незабудка
а Ви важаєте, що я неправа? в замовлені чітко вказаний колір
Я з Вами згідна.
автор Людка-Незабудка 27 февраля 2015
Ответ дляМааарковная
Я з Вами згідна.
Коленная ложечка 27 февраля 2015
Продавець своїм мовчанням та ігнором заслужила негатив
автор Людка-Незабудка 27 февраля 2015
продавець 2 дні нічого не відписувала на мої повідомлення, це нормально?
автор Людка-Незабудка 27 февраля 2015
Ответ дляКоленная ложечка
Продавець своїм мовчанням та ігнором заслужила негатив
дякую за розуміння
Коленная ложечка 27 февраля 2015
Ответ дляЛюдка-Незабудка
продавець 2 дні нічого не відписувала на мої повідомлення, це нормально?
це не нормально, нейтрал вам поставили не заслужено, ви свої обов’язки виконали бездоганно
автор Людка-Незабудка 27 февраля 2015
Продавець зараз на сайті, я її запросила. Якщо я неправа хай напише в чому
Коленная ложечка 27 февраля 2015
Хай напише, чому не намагалася розрулити ситуацію
Фенте Фря 27 февраля 2015
на фото черные штаны , на скрине
автор Людка-Незабудка 27 февраля 2015
Ответ дляФенте Фря
на фото черные штаны , на скрине
якщо дивитися на скріни то вроді як чорні, але в оголошенні є другі фото костюмів, так там видно що чорні. Продавець могла написати що вони чорні а не сірі
Рябушка Ку 27 февраля 2015
Пару раз по стираете и будут темно серые
Русская Богатырша 27 февраля 2015
Ответ дляЛюдка-Незабудка
якщо дивитися на скріни то вроді як чорні, але в оголошенні є другі фото костюмів, так там видно що чорні. Продавець могла написати що вони чорні а не сірі
да на ыото2 они явно или темно-синие,или черные. Серого там явно нет. Продпаец в одном не прав - что не подсказал -цвет штанов, а не тот который привиделся Вам
ната85@ 27 февраля 2015
за свої гроші ви повинні отримати цей товар який замовляли,синій колір значить синій.Вертайте штани хай продавець вертає гроші,або міняє на сині.Ви праві на всі 100%.