Бандитка Сью• 01 марта 2015
Chicco
Подарували малій сапожки Chicco осінні, а нам впритик. Хочу продати але не знаю за скільки. оцініть будьласка яку ціну покласти щоб не стояли, а я змогла купити на осінь підходяший розмір.
Бандитка Сью
• 01 марта 2015
Ответ дляОткушу что там торчит
Дякую. Це дуже дорого. так шкода що нам малі
Бандитка Сью
• 01 марта 2015
Ответ дляОткушу что там торчит
поставьте дешевле)
Так я поставлю, але які купити хороші. Ці такі класні а якість взагалі супер
Я натуралка• 01 марта 2015
Ответ дляБандитка Сью
предложите обмен на такие но размер побольше
Бандитка Сью
• 01 марта 2015
Ответ дляЯ натуралка
Маєте на увазі в своїї обяві написати обмін на більші так.Так і думала зробити, що можливий обмін на більші
Я натуралка• 01 марта 2015
Ответ дляБандитка Сью
попробуйте, может получиться всё равно лежат, пока не продавайте
Бандитка Сью
• 01 марта 2015
Ответ дляЯ натуралка
Дякую. Обовязково спробую.
Техпаспорт на медузу• 01 марта 2015
Ответ дляБандитка Сью
Дякую. Обовязково спробую.
продадите-взамен купите екко или джеокс демисезон.
Бандитка Сью
• 01 марта 2015
Ответ дляТехпаспорт на медузу
дай Бог щоб продала
Бандитка Сью
• 01 марта 2015
Ответ дляБЦАшка
А в магазині обміняти не пробували?
у нас немає чека та не має такої моделі. я б зрадісю поміняла
БЦАшка• 01 марта 2015
Ответ дляБандитка Сью
зрозуміло, на сайті є просто, може якби ви поговорили з ними, домовились якось. Я теж без чека міняла, правда в Мазеркеа, костюмчик, нам подарували на день народження, прийшла, поговорила, вони поміняли без проблем. Скажіть, що був подарунок, чека у вас немає, чи можна поміняли.
Бандитка Сью
• 01 марта 2015
Ответ дляБЦАшка
завтра спробую подзвонити