Не куру• 10 марта 2015
Як бути.... Наболіло....
Спочатку короткий екскурс...
Працюю на роботі, вагітна, від початку створення нашої філії я перший і єдиний працівник))) Пережила всі труднощі створення і не дивлячись на невелику зарплату свою роботу люблю... Вона мені рідна...
Розумію, що мені потрібна ще одна людина, яка могла б підмінити коли поїду в лікарню і тд. і тп. І залишиться на моєму місці.
Моє керівництво знаходиться в іншому місті, тому людину шукала сама (живу в невеликому смт.).
Від природи я дуже добра, спокійна, щира. Люди, які до мене приходили на стажування ммені надзвичайно подобалися, але нажаль в них не получалося і вони відмовлялися.
І от до мене прийшов стажор, жінка, яку я просто терпіти не можу (підкреслю, не без причини). І як та тютя навчаю її, показую, а в неї все виходить...
Вона йде, а я залишаюся з головними болями і депресією...
Получається те, що я люблю, в що вклала стільки сил і енергії, віддаю людині яку просто не можу терпіти.
Від душевного протиріччя, себе ненавиджу...
Будь ласка, не кидайте тапками... Наболіло...
Мона Лиза• 10 марта 2015
Чому не можете її терпіти? можна поконкретніше, а то нічого не зрозуміло...
Цикавенная• 10 марта 2015
Якщо людина робить роботу добре, то протиріччя немає. В СМТ не так легко знайти професіонала.
Моль Молливна• 10 марта 2015
У меня тоже было такое противоречие: пришел к нам в фирму на собеседование мой бывший одноклассник.
Мне предали на рассмотрение его резюме.
Неплохой специалист-но я долго думала-и не вяла его... Не смогла забыть, как он в школе надо мной издевался.
Вот так.
Это я к тому-слушайте не только свой разум, н и сердце.
Мне предали на рассмотрение его резюме.
Вот так.
Не куру
• 10 марта 2015
Ответ дляМоль Молливна
Мне предали на рассмотрение его резюме.
Вот так.
Мне предали на рассмотрение его резюме.
Вот так.
У Вас напевно характер сильніший, а я скривлюся і зроблю...
Шкода, адже на її місце могла б прийти інша людина... Не можу побороти відразу.
Гладиолус• 10 марта 2015
Заспокойтесь, прочитайте ’Отче наш’, перехрестіться, умийтесь свяченою водою.
Посміхайтесь і все буде добре.
Не куру
• 10 марта 2015
Ответ дляЦикавенная
Та я розумію, та так мучуся в душі.
Не стесняюсь• 10 марта 2015
Гадаю, це через невпевненість в собі, повірте в себе.
Непрємні люди час від часу трапляються на нашому шляху - від цього не втікти, сприймайте її як тимчасовий обьект на своєму шляху - можливо в неї можна чомусь навчитись.
+ коли Ви вагітні - у Вас загострюється почуття справедливості (образливість) - пізніше Ви на це подивитесь зовсім по іншому.
Крім того, буде дитя Ви будете думати зовсім за інше, а можливо з часом й кращу роботу підшукаєте. Відпустіть від себе це Все.
Як євреї кажуть про таких людей - дай йому Бог здоров`я і не носять з собою це...
Не куру
• 10 марта 2015
Ответ дляНе стесняюсь
Вона тільки заходить на поріг і мене передьоргує... Мені не шкода роботи, я просто дуже важко переношу навіть коли вона просто стоїть біля мене. Якби я пішла в декрет і вона прийшла на моє місце я б не мала нічого проти, але те, що я кожен день її вчу, чую її голос, мене просто вбиває. Я звикла, якщо людина мені не симпатична я її просто оминаю. А тут...
Гербалайф и Ко• 10 марта 2015
Якщо є причини її не любити, а не просто гормони, то шукайте іншого стажувальника. бо це не діло.
Не стесняюсь• 10 марта 2015
- є такі випадки, коли жінки під час вагітноств так само реагують на своїх чоловіків (на дух не переносять), а деякі і кусають їх))), це гормони.
А в крайньому випадку зробіть лікарняний на декілька днів собі, а за цей час когось іншого найдіть (обгрунтуйте це рішення - бажанням керівництва - протекція зверху... чи чимось подібним).
Не куру
• 10 марта 2015
Ответ дляGaleTTa
какой выход по вашему? будем рожать на работе??
свыкнитесь с мыслью что мы не суперработники и нам всегда начальство найдет замену и в более половины случае эта замена будет работать эффективнее нас)
у вас сейчас другие заботы...
Я не маю нічого проти? що знайде керівництво заміну, але мене просто вбиває, що з нею постійно маю контактувати я... Реально, для мене це стрес...
Не куру
• 10 марта 2015
Ответ дляНе стесняюсь
Це не гормони... на це є поважні причини, але вона справляється якщо щось не виходить пояснюю, розяснюю, інакше не вмію. Я згідна на будь кого, але не на неї, але сказати щось чм відсіяти її не вистачає духу... та і не знаю як
Не куру
• 10 марта 2015
Ответ дляГербалайф и Ко
А причина?
Не стесняюсь• 10 марта 2015
робота роботою, а здоров`я Ваше і дитини на першому місці
- дитина потім може бути схильна до емоційної нестабільності, буде криклива чи плаксива - нащо воно Вам - (діти ж все відчувають).
Не стесняюсь• 10 марта 2015
Скажіть, що прислали знайомого знайомого вашого директора - відмовити не можна..
Не куру
• 10 марта 2015
Ответ дляelenaf1
Может ревнуете... Все таки передаете любимое дело... Мнение к человеку меняется, все наладится
Ні, я навпаки рада, з роботою у нас туго, що хтось зможе працювати... Проблема у тому, що після кожного стажування, я як вижатий лимон. А позитивних емоцій і так не вистачає...
Не куру
• 10 марта 2015
Ответ дляНе стесняюсь
точно те, що це все ваших нервів не варте!
Боюся, що виплеве моя афера, так вона мене точно зїсть.
Я колись чула, як вона в буквальному сенсі кляла, одну жінку (через дурницю) не скажу, що сильно в таке вірю, але стараюся триматися від таких людей подалі...
Не стесняюсь• 10 марта 2015
- тоді йдіть на лікарняний - доки ситуація не проясниться з часом, скажіть що погано себе почуваете (безвихідних ситуацій не буває).
Не стесняюсь• 10 марта 2015
+ якщо Ви в гарних стосунках з керівництвом - можете заздалегідь домовитися про заміну стажувальника.