Ноу коммент• 11 марта 2015
Перестаньте продавать хлам
Девченки пару дней посидела на сайте КС и другие я искала себе одежду я просто в шоке. Джинсы пишет пару раз одела, зачуханные вытертые да ты пару раз ими мыла подьезд. Дальше - духи "осталось немного,пару пшыков"ну как такое продавать, или ваза немного надщерблена,но когда поставишь цветы не видно. Люди такое продается ?
Виниловая пластинка• 11 марта 2015
Ответ дляБарабасиха
якщо знайду, зараз спробую пошукати це чудо
в мене колись така в закладках була, хотіла її знайти), може це та що в вас)
Барабасиха• 11 марта 2015
Ответ дляВиниловая пластинка
ой дівчата, я зараз впаду від сміху
може бути))
Виниловая пластинка• 11 марта 2015
Ответ дляБарабасиха
ой дівчата, я зараз впаду від сміху
може бути))
я надіюсь що їх таких мало)
Барабасиха• 11 марта 2015
Ответ дляВиниловая пластинка
я надіюсь що їх таких мало)
я згадала, що в неї в тому альбому з подарунками були ще каплі очні початі, тампони без індивідуальної упаковки, сфотографовані на якомусь кухонному столі, совкові заколки на волосся і ше багато всього
Резвая лошадка• 11 марта 2015
Ответ дляНаверняка
Ой, я когда то попала на недопитую бутылку Мартини
)))))))))) Сколько оставили для продажи? Пиисяшка хоть была?
Виниловая пластинка• 11 марта 2015
Ответ дляБарабасиха
тампонів не помятаю, початі ліки просторочені там теж у багатьох
Барабасиха• 11 марта 2015
Ответ дляВиниловая пластинка
знайшла ссилку на дівчину, але секонд вона вже не продає, перейшла на нові речі під замовлення
але я б не ризикнула там щось купити, а то ше прийдуть подарки

Наверняка• 11 марта 2015
Ответ дляРезвая лошадка
Не помню, я прикольнулась, предложила обмен на недоеденную шоколадку:)))
Виниловая пластинка• 11 марта 2015
Ответ дляБарабасиха

тоді точно не та що мені треба, та секондом не торгувала, в неї свого хлама вистачало. І ще китай під замовлення був
Барабасиха• 12 марта 2015
Ответ дляВиниловая пластинка
ну як секонд, все шо в хаті назбирала то і пофоткала, речі були настільки хлам, шо я навіть не зможу передати це словами