ТрубоДурочка• 12 марта 2015

Плата за газ по счетчику, Киев. Помогите.

Пришла квитанция, хоть и обещали что с апреля будут квитанции за газ по среднему высчитали, у тех у кого нет счетчиков.. 400 грн оплата газа получилась! Не фигово(((
Хотим поставить счетчик. он сейчас тоже не копейки 3.5 тыщи грн. Кто сколько по счетчику платит? Сколько вас человек в семье? Нас 4 взрослых и ребенок. Как прикинуть сколько будет по счетчику?
legenda_1976• 12 марта 2015
Продолжение:

4) для користування послугами з централізованого водовідведення - 4 куб. метри на одну особу на місяць.
У разі відсутності квартирних приладів обліку холодної та/або гарячої води нарахування плати за користування послугами з централізованого водовідведення інвалідам війни та членам їх сімей, на яких відповідно до законодавства поширюються пільги, здійснюється виконавцями/виробниками такої послуги згідно з соціальними нормативами, встановленими абзацом першим підпункту 2 та/або підпункту 3 цього пункту;
5) для користування послугами з газопостачання:
за наявності газової плити та централізованого гарячого водопостачання - 6 куб. метрів на одну особу на місяць;
за наявності газової плити в разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача - 9 куб. метрів на одну особу на місяць;
за наявності газової плити та газового водонагрівача - 18 куб. метрів на одну особу на місяць;
6) для користування послугами з електропостачання (до 31 грудня 2017 р.) в житлових приміщеннях (будинках):
у житлових приміщеннях (будинках), крім тих, що зазначені в абзацах третьому - шостому цього підпункту, - 90 кВт·г на місяць на сім´ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім´ї (домогосподарства), але не більш як 210 кВт·г на місяць;
обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання гарячої води - 130 кВт·г на місяць на сім´ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім´ї (домогосподарства), але не більш як 250 кВт·г на місяць;
обладнаних стаціонарними електроплитами, за відсутності централізованого постачання гарячої води - 150 кВт·г на місяць на сім´ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім´ї (домогосподарства), але не більш як 270 кВт·г на місяць;
не обладнаних стаціонарними електроплитами, за відсутності централізованого постачання гарячої води та газових водонагрівальних приладів - 120 кВт·г на місяць на сім´ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім´ї (домогосподарства), але не більш як 240 кВт·г на місяць;
у селах і селищах міського типу для громадян, яким відповідно до законодавства держава забезпечує безоплатне освітлення житла, - 30 кВт·г на місяць на одну особу;
7) для користування послугами з електропостачання (з 1 січня 2018 р.) у житлових приміщеннях (будинках):
у житлових приміщеннях (будинках), крім тих, що зазначені в абзацах третьому - шостому цього підпункту, - 70 кВт·г на місяць на сім´ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім´ї (домогосподарства), але не більш як 190 кВт·г на місяць;
обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання гарячої води - 110 кВт·г на місяць на сім´ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім´ї (домогосподарства) на житлове приміщення (будинок), але не більш як 230 кВт·г на місяць;
обладнаних стаціонарними електроплитами, за відсутності централізованого постачання гарячої води - 130 кВт·г на місяць на сім´ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім´ї (домогосподарства) на житлове приміщення (будинок), але не більш як 250 кВт·г на місяць;
не обладнаних стаціонарними електроплитами, за відсутності централізованого постачання гарячої води та газових водонагрівальних приладів - 100 кВт·г на місяць на сім´ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт·г на місяць на кожного іншого члена сім´ї (домогосподарства) на житлове приміщення (будинок), але не більш як 220 кВт·г на місяць;
8) користування послугами з вивезення побутових відходів - 0,4167 куб. метра на одну особу на місяць.
Залежно від особливостей регіонів та типу будівель соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, встановлені підпунктом 1 цього пункту, визначаються з урахуванням коригуючих коефіцієнтів згідно з додатком.
4. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.
5. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.
6. Ця постанова набирає чинності з 1 жовтня 2014 року.

Прем´єр-міністр України
А. ЯЦЕНЮК
Я тут Живу• 12 марта 2015
Все прочитала, но мне кажется, что речь не совсем об этом. 6 кубов газа на человека - это количество, по которому дается субсидия.
Или я не так понимаю?
Ростки жимолости• 12 марта 2015
а у вас квартира/дом? Мне 2 к квартира Киев Днепровский район все по старым тарифам пришло
автор ТрубоДурочка • 12 марта 2015
Ответ дляРостки жимолости
деснянский район. квартира. свекровь работает на днепровском, сказала что кому то так же пришло на днепровском.. что-то я ниче не понимаю
legenda_1976• 13 марта 2015
Кабмин резко сократил нормы использования газа для населения

12 сентября 2014 г.
Вечерний Харьков
1 Кабмин резко сократил нормы использования газа для населения
Власти уверяют, что соцстандартам такое решение не навредит.
Правительство Украины сократило в 1,3-2 раза нормы использования газа для газовых плит и водонагревателей, стоимость которого субсидируется государством, что позволит сэкономить государству до $400-500 млн ежегодно и ликвидировать схемы серых заработков газоснабжающих компаний. Об этом сообщил вице-премьер Владимир Гройсман.

Согласно постановлению Кабинета министров №409, обнародованному 5 сентября социальный норматив пользования газом при наличии газовой плиты и централизованного горячего водоснабжения снижен с 9,8 куб. м/мес. до 6 куб. м/мес., с плитой и без горячего водоснабжения и газового водонагревателя – с 18,3 куб. м/мес. до 9 куб. м/мес., с плитой и газовым водонагревателем – с 23,6 куб. м/мес. до 18 куб. м/мес.

Как пояснил Владимир Гройсман, был проведен эксперимент, в ходе которого установлены счетчики и подсчитан реальный расход газа в различных категориях квартир и домов.

– Реально вышло, что в конфорке сжигается в месяц до 6 куб. м, а в связи с отсутствием счетчиков газовая компания списывает 9,8 куб. м газа, цену на который субсидирует государство, получая возможность разницу продать со сверхприбылью, – сказал вице-премьер.

В Минрегионе уточнили, что в рамках реализованного вместе с USAID проекта «Реформа городского теплоснабжения в Украине» было проведено научное статистически-аналитическое исследование потребления коммунальных услуг, которое охватило почти 55 тыс. домохозяйств.

Как сообщалось, с 1 мая 2014 года розничные цены на природный газ для приготовления еды или подогрева воды в многоквартирных домах выросли почти на 63% – до 1,299 тыс. грн/тыс. куб. м (с НДС) при отсутствии газового счетчика и 1,182 тыс. грн/тыс. куб. м (с НДС) при его наличии.