Бесконечность-не предел• 13 марта 2015

Как можно такое продавать за 150 грн?

Ладно экко немного потертое продают, но чтоб такое, я еще не видела...
Черепаха Тортила• 13 марта 2015
ни фига се бомжерадость какая

вАлнуюся сильнА• 13 марта 2015
Ответ дляСитечко для мыслей
Очі бачють, що купують. Якщо невлаштовує ,проходьте мимо. Хто дав вам право тут обсуждати та принижувати продавця. Право вибору є у кожного. Поважайте право іншого, і будуть поважати Вас. А то всі хочуть поваги, любові.... а от самі рот відкрити і попринижувати готові завжди!!!!
І щодо смаку то - на фешен показах ще не таке можна побачити - і нічого!
Поважати право прарювати людям відверте г...но!
Ситечко для мыслей• 13 марта 2015
Ответ дляАнтиТанкист
я не об идеале я об облезлых шкарах
Якщо Ви не зрозуміли, то я також. Хто Вам дав право кого небудь за що небуть позорити? Продавець когось обманув? виставив каталожне фото а втюхав таке? Питання ціни у кожного різне, і особисте діло продавця.
Слава Українi• 13 марта 2015
носили только дома! на праздники!
Жертва интернета• 13 марта 2015
Ответ дляСитечко для мыслей
І ще , для того щоб когось позорити - спочатку гляньте в дзеркало, і дайте відповідь: Ви ідеальна?
признавайтесь-Это ваши шкары!И не о идеале речь,а об уважении,если не себя,то хотя бы покупателя или того кто этот мусор просматривать будет...это же как надо не уважать людей ,что бы такое предлагать купить..такое отдавать-то стыдно...