40каградусная• 13 марта 2013
Некст
Девочки,подскажите на какую сумму можно заказать за один раз,чтобы не было растаможки?Где-то эта инфа была,но не могу найти
Утренняя зорька• 16 марта 2013
Ответ дляСмячиком
до 4 тыс. грн, сейчас же подняли до 500 баксов
если это правда, спасибо
блин, а то заказала на 2300 сижу и думаю не попаду ли на таможню
А откуда у Вас инфо, что подняли до 500дол?
Утренняя зорька• 16 марта 2013
и вот , может кому пригодится
В сутки!
Таможенный кодекс Украины. Стаття 234. Оподаткування митними платежами товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових та експрес-відправленнях
1. Товари (за винятком підакцизних), що переміщуються (пересилаються) на адресу одного одержувача (юридичної або фізичної особи) в одній депеші від одного відправника у міжнародних поштових відправленнях, на адресу одного одержувача (юридичної або фізичної особи) протягом однієї доби у міжнародних експрес-відправленнях, якщо їх фактурна вартість не перевищує еквівалент 300 євро, не є об’єктом оподаткування митними платежами.
В сутки!