Сегодня на диете• 17 марта 2015

носочки тонкие на лето-посоветуйте фирму

девочки,посоветйте.кто какие покупает малышам в сандалики,чтоб ножкам не жарко было?пробовали дюну-после первой стирки сели размера на 2(если тут,на сайте покупаете,дайте ,пожалуйста,ссылочку!спасибо!
КоролеВешна• 17 марта 2015
Я очень люблю летнюю серию фирмы Gata,тоненькие, ножку не парят и прекрасно носятся.Покупала не здесь, а в магазине.
Шумелка Мышь• 17 марта 2015
ІМХО, сандалі з шкарпетками виглядають м’яко кажучи не дуже естетично (якщо це звичайно не авангард), але на крайній випадок для таких цілей купувала дітям низькі білі шкарпетки H&M - вони теж трохи сідають, але не критично (за сезон сіли на розмір приблизно). Все таки вони виглядають з сандалями не так жахливо, як високі, особливо з малюночками.

http://www.hm.com/gb/product/14967?article=14967-F

подібні ще купила в нексті, але як в носці поки не знаю, бо ще не носили.
автор Сегодня на диете • 17 марта 2015
Ответ дляШумелка Мышь

спасибо.я бы с удовольствием без носочков одела,но на 2 годика нужна жесткая пятка,а без носочков будет ножку натирать
Шумелка Мышь• 17 марта 2015
Ответ дляСегодня на диете
не знаю, жорстку п’ятку дітям не купую.
В частині ’не парять’ важлива не стільки товщина, скільки якість бавовни. Мені здається будь яка хороша марка підійде. Gata як вище написали прекрасно носиться і не парить, з тої ж серії є ще wola.Є ще бамбукові, теж не повинні парити, але я не пробувала.
автор Сегодня на диете • 17 марта 2015
Ответ дляШумелка Мышь
не знаю, жорстку п’ятку дітям не купую.
спасибо.поищу