Завтра іду у міліцію писати заяву, за те, що мене кинули.
Писатись заява буде на шахрая 5168 7572 8481 4698 тращенко александр
Що повинні дати у міліції, щоб в банку дали інформацію про афериста . Хто знає що до чого , дайте поради!
natochka30• 18 марта 2015
Автор, і хочу Вас заспокоїти, але не можу - нічого Ви не доб´єтесь, лише понервуєтесь лишній раз. Сума невелика (дрібне шахрайство), в міліції проведете пів-дня і не раз, а по ділу - будете в черзі, як ще одна жертва афери, на жаль. І хочеться якось боротись з непорядними людьми, але, якби органи допомагали реально, а так...
Ответ дляJulia_fm
Смысла нет,лучше не тратьте время..
країна повинна знати героїв в обличчя !Нехай цій людині стане стидно!За таку мізерну сумму!Я дізнають дані ,повірте зроблю все щоб цій людині стало важко жити в у своєму місті
Дорогі дівчата ,ви ж неодноразово дізнавались багатьом дівчатам інформацію на карті,тепер і моя черга прийшла(Скільки замовляю і продаю ,перший раз мене кинули ,аже не віриться(Дуже прошу тих хто може дати інформацію про цю людину,буду щиро вдячна
angelannet• 18 марта 2015
вам надо узнать в милиции куда обратится - по борьбе с кибер-преступлениями... у меня был знакомый (там работал) так знаю что они с радостью ищут этих кидал!.... но это не милиция, а уточните у них куда Вам обратится по вопроссу кибер-преступления
angelannet• 18 марта 2015
можете уже звякнуть на 102 и переспросить у оператора куда обращатся, может сразу даст телефон и не надо никуда бежать
Просто скільки прочитувала постійно постів,коли знаходили за пару годин по карті ,напевно сумма маленька смислу немає допомагати
Ответ дляДевушки с глазами цвета жизни
По опыту двойному говорю ,никто ничего делать не будет,максимум потянут дело..
Zhanna1982• 18 марта 2015
Ответ дляДевушки с глазами цвета жизни
Так здесь не за деньги помогают,без разницы какая сумма
Ответ дляДевушки с глазами цвета жизни
напишу вам в ЛС де я шукала інфу про шахрая.
мене кинули на ОЛХ на 2000 грн. цього року.
Zhanna1982• 18 марта 2015
Вы мне на мой пост первый не ответили.Просто сегодня много тем о мошенниках,немного запуталась,а искать Вы не Вы долго.
Если Вы,рекомендовали искать в соцсетях,я писала вк в группу обратиться.Никаких результатов?
Ответ дляZhanna1982
сказали звертатись у міліцію
Ответ дляianic85
Мене цікавить лише одне!Що це означає ОЛХ став новим ???Де зміни ?В назві?А афери як були так і є!Стільки реклам на рахунок сайту ,а забезпечити своїх користувачів не в силі...
Цікаво а що ОЛХ допомагає коли кидають?Напевно всі пишуть один і той самий завчений текст...ТІльки по заявІ з мІлІцІЇ можуть надавати ІнформацІю
Дуже сильна допомога ,чесно
Ответ дляZhanna1982
так я скидаю всюди ,я хочу дізнатись хто ця людина і звідки
Zhanna1982• 18 марта 2015
Ответ дляДевушки с глазами цвета жизни
сказали звертатись у міліцію
Кто сказал?Поймите,милиция за такие дела неохотно берется.Вам придется жить в отделении,чтобы чего-то добиться,и то не факт
Здесь как помогают?Ищут в соцсетях,узнают мошенник действительно ли,копируют друзей и начинают писать.Сначала мошеннику,если не действует,тогда друзьям.
Zhanna1982• 18 марта 2015
Ответ дляДевушки с глазами цвета жизни
Ну вам вроде давали двоих из разных городов с такими данными.Или это не он?
Ответ дляZhanna1982
Це теж варіант,і як показує практика досить ефективно !
Zhanna1982• 18 марта 2015
Ответ дляДевушки с глазами цвета жизни
Обычно,этот вариант эффективней работает,чем милиция
Ответ дляZhanna1982
от чого я добиваюсь ,мені міліція вибачте нафіг не треба!Я знаю яка в них робота .Тому хочу знайти сама,хочу щоб людині стало стидно ,щоб усі друзі і жителі його міста знали свого героя в обличчя!
Abrikosinka• 19 марта 2015
Автор, я читала Вашу темку перед этим и до сиз пор не могу понять, как Вы его ищите? Вы посмотрели в Приват24 с какого города карта? Вы отчество его узнали? Дали какие-то даные о нем? Ссылку на обьявление хотя-бы на ЛОХе? О какой помощи просите, если ждете, что все будут делать за Вас?
Abrikosinka• 19 марта 2015
Мне вот просто и чешется и колется, но не хочу брать телефон мужа, так как он уже спит, что бы попасть в приват24 и посмотреть данные по номеру карты
Ответ дляAbrikosinka
на жаль я не повнолітня ,і мене немає у приват 25 ,я користуюсь карткою мами ,але в неї приват 24 не зареєстрований