megashop_ukrain• 20 марта 2015

поильник на 2 года

Посоветуйте поильник ребенку 2 года, чтоб не проливался и хорошо текло когда ребенок пьет.
Іра-Сонечко• 20 марта 2015
нам він в такому віці був уже не портібний, але подарували фірми nuby, тепер користуємось їм лише вночі, 2 режими витікання води, ковпачок щоб носик не мазався

автор Milhert • 20 марта 2015
Ответ дляІра-Сонечко
а можна фото чи ссилочку, вони там різні.
Іра-Сонечко• 20 марта 2015
фото не получится фотоапарат на зарядці (батарея) він рожевий там лев намальований позиціонувався як термо, просто подвійні пластмасові стінки, носик прорезинений
Іра-Сонечко• 20 марта 2015
знаю що купляли його в антошці
uljjana• 20 марта 2015
уже пора с кружки, чтоб потом проблем с зубками не было
Іра-Сонечко• 20 марта 2015
http://ocenil.ru/otzyvy/product/poilnik-nuby-termo... такий
автор Milhert • 20 марта 2015
Ответ дляuljjana
ми пьєм з кружки із бутилки, але інколи даю вночі і так дома. А так він не сприйняв з народження ні пустушки ні бутилки.
Татьяна89• 20 марта 2015
Нам 2,5 купили по акции Авент в Антошке (берешь 2 продукта - бутылка в подарок, нам на младшую, но можете кому-то подарить или продать).
автор Milhert • 20 марта 2015
Ответ дляТатьяна89
Читала не дуже гарні відгуки про авент, як вам ці поїльники?

ORTania• 25 марта 2015
Ответ дляMilhert
в нас є і авент і кампол, ще 2 назви не памятаю, лінь іти дивитись. Беріть любий де носик чи його кінчик сіліконовий і не дирочка, а просто надріз, з такого текти не буде. Є в нас один, там два надрізи - він поганий, перемичка бистро рветься і він тече
ORTania• 25 марта 2015
Ответ дляMilhert
і ще беріть такий до якого потім легко найти змінний носик