Трусы с капюшоном• 20 марта 2015
футболки PALOMINO по 85 грн - это дорого?
или дешево? на 3 годика
Сусановна• 20 марта 2015
Цена норм, а вот качество бяка редкая, брала на мальчика пару раз, больше не возьму хоть бы и по 20
Да_Я_ТакаЯ_• 20 марта 2015
Ответ дляТрусы с капюшоном
новые...
дорого. зараз розпродажі, останні тижня 2 я туди не заглядувала, але були на такий вік і дешевші. 1 євро, 2 євро, + ставка сп і доставка 5-10 грн.
Да_Я_ТакаЯ_• 20 марта 2015
Ответ дляСусановна
я не знаю що ви брали, але якість в них відмінна, їх і нм тільки мої діти не добивають в тряпочку за 1-2 рази.
Катастрофа• 21 марта 2015
Ответ дляТрусы с капюшоном
новые...
Конечно хорошая цена. Если она так стоит 3 евро. новая