Чебурастик• 15 марта 2013

Дівчата, поясніть що не так

Хотіла купити дитині взуття (як на мене, досить недешеве). Запитала про знижку.. Мене проігнорували, я культурно попросила написати мені відповідь, бо ж не знаю чи розраховувати на них, чи шукати щось інше...
Мені відписали, що так, віддадуть їх. Я попросила реквізити для оплати. І буквально слідом запитала чи вони новенькі і без дефектів? (в опціях стоїть нове, ну але ж для підстраховки перепитати можна). Після того мене ігнорують вже 2 дні( нічого не відписують, хоча продавець по декілька разів на день буває на сайті...
Не розумію, її так рознервувало моє запитання про стан? чи що? бо якби ж не хотіла продавати трошки дешевше, то б одразу відмовила.
Пиу!Пиу!• 15 марта 2013
Краще пошукайте інше. Тут явно щось не так....

Чёрти Шо• 15 марта 2013
вы ее достали. у продавца явно проблемы с нервами. на такие безобидные вопросы беситься.
ДваДваВосемь• 15 марта 2013
пошлите ее и ищите другие. Мое мнение - если у продавца такое отношение к покупателю, значит здесь ей делать нечего.
Фиктивная• 15 марта 2013
Я так про шорты спросила-здравствуйте,возможен ли торг-ни ответа ни привета!2 недели!Купила такие же удругого продавца,не растраивайтесь и забудьте,пусть продает!
Ярослава• 15 марта 2013
забейте!!!! ищите, что то другое
автор Чебурастик • 15 марта 2013
та дівчата, вони мені так підходили по кольору до комбінезончика(( Ну але вже дійсно боюсь купляти... з таким ставленням до потенційного покупця(
СпайдерВумен• 15 марта 2013
Напишите в личку, у меня было что вопросы в темках не отображались.

mama_mijky• 15 марта 2013
Часто буває, що якщо багато замовлень продавець може й не помітити. Спитайте ще раз, або ж шукайте інший варіант. А взагалі, довіряйте своїй інтуїції.
Я такая боевая• 15 марта 2013
А я спрсила: можно реальное фото (в объявлении было каталожное) - игнор. Найду у нормального продавца:)))
Апрель Ивановна• 15 марта 2013
Якщо вони вам підходять - перепитайте. Спава в тому що мало лі - може то дитина грається, а продавець насправді зайнята , може продавець пропустила ваше питання - таке буває, що не видно що хтось писав, а остання відповідь самого продавця.
В мене так часто буває що я пропускаю запитання, що аж незручно перед людьми, при чому абсолютно цього нехотячи.
ИМХОля• 15 марта 2013
если мне не отвечают или отвечают в хамской манере,никогда не куплю у этого человека!!!!!!!!!!!
автор Чебурастик • 15 марта 2013
дякую, перепитаю. Але чомусь сумніваюсь, що відпишуть)
Faithless• 15 марта 2013
А еще жалуются, что торговли нет
Оцененная• 15 марта 2013
Не купила бы у такого продавца, тем более обувь дистанционно. Тут нужен полный ´контакт´, а вдруг размер, полнота или подъем не подойдет? Цвет эт хорошо, но значит просто мама поищет подольше :-) :-)
автор Чебурастик • 15 марта 2013
Дівчата, мені відписали) УРААААА!!!