бибизяна• 22 марта 2015
массаж Тернополь
Прдскажите мастера..по массажу-подтянуть тело и привести себя в порядок..вакуумной проффесиональный+ручной разогревающий.
И с более менее доступной стоимостью
Спасибо
И с более менее доступной стоимостью
Спасибо
Чёрти Шо• 22 марта 2015
Мені більше подобається гідро , є в 3-й лікарні та районній поліклініці . Ще є по салонах , але там ціна космічна . Єфакт від гідро та вакууму однаковий , але вакуум дуже болить
бибизяна
• 22 марта 2015
Ответ дляБрынза
Скажите..а как туда записаться..стоимость...мне очень нужно..я приезжая
Чёрти Шо• 22 марта 2015
Телефон можете в справочній дізнатись 109 з дом , або в Інтернеті 109 te.ua і там і там питайте водолікувальний комплекс
Чёрти Шо• 22 марта 2015
3-я лікарня район дружба , а районна поліклініка в центрі , біля філармонії
бибизяна
• 22 марта 2015
Ответ дляБрынза
Цитата:
3-я лікарня район дружба , а районна поліклініка в центрі , біля філармонії[/cit
Спасибо