Вчора захожу до дитини в кімнату,а він сидить і тихенько плаче.Я запитала що сталось.На що мені мі син відповідає:"Я зайшов в зал,світло не вмикав і побачив на стульчику тьоту в чорному платті.вона сиділа і на руках у неї була мурашка,а потім вона випригнула у вікно.
Я не знаю...Ми ніколи не дивимось таких фільмив,тільки мультики.
Ответ дляSolmira
Это реальная история? Сколько ребенку лет?
Реальна.Я не придумала...я не під анонімом.Дитині 4 роки
Ответ дляSolmira
Вопрос может показаться странным, а окно было открыто?
Да,на провітрювання
Ответ длямармиш
Освятите квартиру, а ребенку строго ограничьте телевизор и в церковь на причастие водите
Я також відразу подумала про освячення.Кожного року нв Водохреща батюшка ходив і освячував домівки.А цього року не ходив бо був дуже хворий.А дитина зовсім не дивиться телевізор,тільки мультики в крпщому випадку годину в день...
Melon_sorbet• 23 марта 2015
я так колись маму перелякала, на дачі - всі у різних ліжках спали, глухе село - вночі прокинулась і побачила-відчула чоловіка у чорному(бо ніч) і в капелюсі і на мене пістолет наводив - жахи не дивилась, років 7 мені було. шо воно таке було - до сих пір не знаю, але було супер страшно(мама в мене набожна, ми хрещені і в церкві ходимо і я психічно здорова).
поясніть, що таке може статись і щоб не лякався, як мінімум закрив очі і попросив її(жінку) піти.
Ответ дляshubakiev
Автор, не волнуйтесь! Просто ваш сын видит больше чем обычный человек. Это дар от Бога и его нужно развивать. Не пугайтесь, они ничего ( эти существа, образы,люди) сделать нам не могут. Живут рядом параллельно с нами. Просто большинство их не видит, это пугает!
согласна с вами , говорят что дети до 7 лет считаются младенцами и они видят то что не видим мы. Поэтому говорят что крестить желательно в раннем возрасте .
автор, все еще проще))) Ваш сын просто слышит ваши взрослые разговоры и включает их в свою фантазию
Я прекрасно помню, как к бабушке приходили подруги, разговаривали при детях иногда недомолвками и отсюда рождались все страхи и ’черные’ женщины
Ребенок не живет в вакууме,он слышит разговоры на улице, в маршрутке, на площадке, ВЕЗДЕ. И то,что его мозг не понимает, отдает на растерзание воображению.
Парижанка 87• 23 марта 2015
Поставьте за здоровье ребенка Сорокоуст в 3 церквях в 1 день, и неплохо было бы квартиру почистить.