Рыжая бестия• 23 марта 2015
Девочки, подскажите. Какие именно берут анализы мазки в первом триместре и далее
спасибо за ответы, если можно расспишите- нету возможности к врачу сейчас попасть.
]Mrs.Сексуальность[• 23 марта 2015
анализ крови общий, печеночные пробы, общий анализ мочи(ежемесячно) и бак.посев(одноразово) мочи. Если вы резус минус-ежемесячно кровь на антитела. Группа крови мужа и его резус. Мазок на флору и цитология. Анализ на ВИЧ.
Сдается еще Скрининг 1 триместра. УЗИ+кровь
Во втором Торч, глюкозотолерантный тест, продолжается общий обализ можи ежемесячно. Анализ на Вич.(он берется 3 раза) Скрининг 2 триместра-УЗИ +кровь
голова не варит, кажеся что-то упустила..
Упругая попка• 23 марта 2015
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
торч хіба не в 1-му здається? і ідеалі, взагалі на етапі планування..
я під час 1-ї вагітності здавала кров з вени на TORCH-інфекції ДО вагітності.
у 10-12 тижнів перший скринінг на пороки ( теж кров з вени) + узі-скринінг, огляду на кріслі і відповідно мазків в мене не було, здається..
тобто від моменту зачаття і до 9-10 тижнів - ніяких аналізів, поменше втручання.
другий скринінг крові був у 16 тижнів + узі у 20 тижнів.
з 20 тижнів щомісяця аналіз сечі ( так як мала проблеми з нирками) + сама випрошувала загальний аналіз крові) у 25-26 тижнів тест толерантності до глюкози,тобто на цукровий діабет якось так..
і 3 узі десь в 33 тижні, точно не пам’ятаю.
якщо вагітність протікає гарно - то має бути всього 3 узі, у мене було набагато більше.ну й відповідно, якісь додаткові аналізи залежно від ситуації лікар назначає.
Ежик Хрюха• 23 марта 2015
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Вы не знаете, можно отказаться от скрининга? у меня отличный результат узи (делала только что у Пидченко) я не вижу смысла тратить 600 грн.. Сейчас сижу в очереди ЖК и не знаю обязана ли я их была делать или все таки по желанию. Спасибо за ответ
Упругая попка• 23 марта 2015
ще згадала, в 30 тижнів, якраз перед виходом в декрет обов’язковий огляд з дзеркалом
і аналіз на цитологію мені робили. до цього тільки животик щомісяця міряють і слухають трубочкою серцебиття.
ще з 30 тижнів ктг і доплер роблять.
і аналіз на цитологію мені робили. до цього тільки животик щомісяця міряють і слухають трубочкою серцебиття. ще з 30 тижнів ктг і доплер роблять.
]Mrs.Сексуальность[• 23 марта 2015
У меня сейчас 25 неделя, как раз сегодня сдала глюкозотолерантный. Торч перед планированием не делала, хотя вы правы нужно бы. В первом мне в ЖК не давала сдавать, дала только во втором триместре. При поступлении на учет берется мазок. Я поступала в 13 недель взяли. В 12,5 недель делала скрининг+кровь. Через месяц в декрет-сказала сдать мазок опять. Так положено согласно МОЗ. Вот как то так. 10 лет назад была беременна первым ребенком - ни разу не смотрели на кресле, никаких скринингов. Честно, меньше мороки и проблем.
Ответ дляЕжик Хрюха
можно. я писала отказ. и никто не заставлял его делать.
Упругая попка• 23 марта 2015
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
я зараз теж планую 2-гу - ледве випросила направлення на торчі, сказали, що тепер їх здають тільки ті, хто не може завагітніти чи виносити..але, думаю, не скрізь так.
а за мазок - от просто згадати не можу, чи коли на облік ставала брали..думаю, таке не забулося б ) в 30 тижнів після їх огляду деквілька днів кровило, так перепсіхувалася, називається, здоровій вагітності вони сприяють(