Бюст Березуцкого• 23 марта 2015
девочки, помогите растолковать анализ крови
ребенок 3года
гемоглобин 138
лейкоциты 7
СОЕ 17
нейтрофилы палочкочдер. 3
- - - - - сегментоядер. 38
лимфоциты 46
моноциты 13
спасибо !
гемоглобин 138
лейкоциты 7
СОЕ 17
нейтрофилы палочкочдер. 3
- - - - - сегментоядер. 38
лимфоциты 46
моноциты 13
спасибо !
Ответ дляната85@
У вас недавно вірус був чи є?
в мене дитина хворіє вже більше тижня , спочатку говорили , що орві , тепер вже переросло в кашель і діагноз - трахеобронхіт (((
назначають антибіотики , я хочу вияснити , чи в нас інфекція вірусного характеру (АБ ні), чи бактеріального (погоджусь на АБ) . завтра піду до лікаря , хочу трошки підготуватися )))
Ответ дляМультик2012
в моїх дітей такі аналізи були при вірусці.В поліклініці говорили бронхіт я брала дітей везла в лікарню там злавала аналізі і говорили що вірус.Зараз ще до сестри позвоню,вона педіатр спитаюсь і вам відпишу.
Ответ дляСмячиком
Вы с АБ за три дня выкарабкаетесь, а без-две недели
Дак если это вирус - зачем АБ ? это же не имеет смысла (((
Ответ дляМультик2012
Казала сестра що у вас по аналізах похоже на вірусний ларенгіт.А температура є і сильний кашель особливо вночіі?
Ответ дляната85@
дуже дякую !
температура була перші 3дні (до 38) , потім ще пару днів 37 , потім не було , а вчора знов піднялася і боліло вухо (((
Ответ дляната85@
кашель вже відкашлюється , вночі наче все більш-менш тьфу-тьфу
ніс дуже заложений , і як пробіжиться чи всплакне , то заходиться кашлем (але він такий вологий , з відкашлюванням)
Смячиком• 23 марта 2015
Ответ дляМультик2012
дуже дякую !
Это осложнение после вируса
Ответ дляната85@
були сьог.в лора (через вчорашню біль у вусі), сказав, що це все через ніс , вилікуєте ніс - і пройде отит , і трахеїт .
Ответ дляната85@
Виздоровлюйте,нащо вам антибіотики якщо все вже йде на спад.Віттамінів побільше давайте)))))))
дуже Вам дякую !
то більше ж схоже на вірусну інфекцію ?
мене більше всього насторожує показник ШОЕ (СОЄ) 17 , скільки він в нормі? 10? про що свідчить його показник вище норми?
то більше ж схоже на вірусну інфекцію ?
Ответ дляната85@
В мене в малого було шое 20 при вірусці.
справились без АБ?
Ответ дляМультик2012
дуже Вам дякую !
то більше ж схоже на вірусну інфекцію ?
у вашому випадку так як сказала мені сестра у вас вірусний ларингіт,але це по аналізам,а дитину треба бачити,слухати дивитись.
Ответ дляната85@
Так без антибіотиків,антибіотики у нас дуже рідко.До 3 років старшому я антибіотик взагалі не давала.Організм повинен боротися.
я теж хронічний противник аб , але за ост. 3міс ми вже 2 рази приймали його (гн.ангіни, кишкова інф-я) , то вже 3й раз під ряд - я вже не переживу (((
Ответ дляната85@
а ще хочу спитати - на заг.ан-з крові треба іти на тще серце? і як впливає на рез-т - їла дитина зранку чи ні?
Ответ дляМультик2012
ця жима в нас також була не весела,з старшим лфмфоденіт лежали в лікарні,в молодшого ангіна лежали в лікарні,2 вирізали аденоїди.Головне за 2 години до аналізу не їсти,але краще зранку здавати.
Ответ дляната85@
а суттєво відрізняється - на пустий чи повний шлунок здаєш?
у нас це рез-ти після їди, бо в нас сьог. було і здача ан-в , потім прийом у педіатра , потім поїхали до лора ... короче, якби малий зранку не поїв , то ми всі інстанції не обійшли б =))
Ответ дляната85@
будьте здорові !!! і ще раз - дякс ! ;-)