25 марта 2015

Без мого відома постарався запліднити... вся на нервах чекаю дня коли провірю...

В мене близько року не було інтиму. І тут зустріч. Ми знайомі давно, не бачились майже 5 років. Пристрасть між нами і це... Я просила довго щоб предохранятися-він з цим не любить. Казав не переживай знаю момент коли зупинитися. Оказується збрехав(((. Я стільки питала, де, коли і куди? Казав що не встиг. І через сутку зізнався, що в мене, через 2 дні признався, що спеціально робив так щоб не помітила. Хоче від мене дитини і таким шляхом мене уговорити переїхати до нього і розписатися. Думки путаються. Все змішалося і є страх. Я ж не планувала...
Кукуша 25 марта 2015
мені б Вашу проблему....
Безберлоги.ру 25 марта 2015
как можно сперму во влагалище не почувствовать?
ОноВамнадо 25 марта 2015
От буйвол плідник
автор Бабушка-байкерша 25 марта 2015
Ответ дляБезберлоги.ру
как можно сперму во влагалище не почувствовать?
Я думала що це моїх виділень так багато
я попередила що в цей день програмка по підрахунках менструації підрахувала найбільший ризик вагітності. В мене вже є дитина від першого шлюбу, яка з першої спроби вийшла і з єдиної доречі..
И.О. человека 25 марта 2015
рано сознался, а вдруг с 1 раза не получится, вроде ж должен знать, что шанс маленький)
Весотехник 25 марта 2015
а простите вы не видели что не кончил потом?хм хм хм
Как нефиг делать 25 марта 2015
дивний він у вас. безпечний і безалаберний. дбає лише про свої інтереси
подумайте чи хочете надалі з таким жити.
А я на шпагате 25 марта 2015
Ответ дляВесотехник
а простите вы не видели что не кончил потом?хм хм хм
так может он начал кончать в нее, а закончил на живот
автор Бабушка-байкерша 25 марта 2015
Ответ дляИ.О. человека
рано сознался, а вдруг с 1 раза не получится, вроде ж должен знать, что шанс маленький)
в суботу найбільший ризик був, вранці був акт. потім увечері ще 3, а зізнався в неділю під обід після ще одної спроби... Я випитала і зізнався і сказав що пізно вже щось робити...
Гербалайф и Ко 25 марта 2015
Ответ дляБабушка-байкерша
Я думала що це моїх виділень так багато
я попередила що в цей день програмка по підрахунках менструації підрахувала найбільший ризик вагітності. В мене вже є дитина від першого шлюбу, яка з першої спроби вийшла і з єдиної доречі..
постинор для таких случаев есть
Королева спама 25 марта 2015
Якщо 72 години не прошло, можна випити Постінор.
Магиня 25 марта 2015
Так сколько дней прошло? Два? Выпейте ’Постинор’, если переживаете.
Мамулька 25 марта 2015
Ответ дляОноВамнадо
От буйвол плідник
Я не на долго 25 марта 2015
вы что уже беременны что паникуете?
Магиня 25 марта 2015
Ответ дляКоролева спама
Якщо 72 години не прошло, можна випити Постінор.
Совпали у нас с вами мысли))
автор Бабушка-байкерша 25 марта 2015
Ответ дляА я на шпагате
так может он начал кончать в нее, а закончил на живот
та ні, як признався то він спеціально старався це так зробити щоб не помітила і навіть не витягував деякий час щоб менше витекло... якась я в цьому питанні зовсім далека і він скористався...
Смячиком 25 марта 2015
Обычно таким барышни страдают, чтоб замуж выскочить. Мир перевернулся.
А вообще, присмотритесь, может он - Ваша судьба, желание иметь общего ребенка - это наивысшая степень любви, как по мне.
А я на шпагате 25 марта 2015
так может вы и не беременны еще
Гербалайф и Ко 25 марта 2015
Ответ дляБабушка-байкерша
в суботу найбільший ризик був, вранці був акт. потім увечері ще 3, а зізнався в неділю під обід після ще одної спроби... Я випитала і зізнався і сказав що пізно вже щось робити...
то чого ви погодились в період овуляції без презерватива сексом займатись? чи ви не знаєте випадків, коли навіть переривання акту призводить до вагітності? а тут випадковий зв´язок...
автор Бабушка-байкерша 25 марта 2015
Ответ дляЯ не на долго
вы что уже беременны что паникуете?
я не знаю, в цю суботу перевірю. він говорить що дуже хоче щоб вагітна, щоб їхала до нього бо йому підходить така жінка. я сварилася що він мене без вибору залишив, що не заплановано. говорить що він планував...
Не служанка 25 марта 2015
Ответ дляСмячиком
Обычно таким барышни страдают, чтоб замуж выскочить. Мир перевернулся.
А вообще, присмотритесь, может он - Ваша судьба, желание иметь общего ребенка - это наивысшая степень любви, как по мне.
Гербалайф и Ко 25 марта 2015
Ответ дляМагиня
Так сколько дней прошло? Два? Выпейте ’Постинор’, если переживаете.
та в субботу утром было, а уже почти среда. поздно
Я не на долго 25 марта 2015
Ответ дляБабушка-байкерша
я не знаю, в цю суботу перевірю. він говорить що дуже хоче щоб вагітна, щоб їхала до нього бо йому підходить така жінка. я сварилася що він мене без вибору залишив, що не заплановано. говорить що він планував...
автор! я вам скажу так-если богу угодно родиться этому ребенку-он родится!обычно такие случайные дети бывают особенными и очень любимыми!
Кима_кепка 25 марта 2015
Ответ дляГербалайф и Ко
то чого ви погодились в період овуляції без презерватива сексом займатись? чи ви не знаєте випадків, коли навіть переривання акту призводить до вагітності? а тут випадковий зв´язок...
а спид не спит....
автор Бабушка-байкерша 25 марта 2015
Ответ дляГербалайф и Ко
то чого ви погодились в період овуляції без презерватива сексом займатись? чи ви не знаєте випадків, коли навіть переривання акту призводить до вагітності? а тут випадковий зв´язок...
піддалася пристрасті і розраховувала що він мозгами думає... попереджала ж, думала що осторожний буде а він тільки того і чекав...
Просто звязда 25 марта 2015
ппц. трололо
На иголках 25 марта 2015
Ответ дляБабушка-байкерша
піддалася пристрасті і розраховувала що він мозгами думає... попереджала ж, думала що осторожний буде а він тільки того і чекав...
та не переживайте, зробите вакуум якщо залетыла))
Гербалайф и Ко 25 марта 2015
Ответ дляБабушка-байкерша
піддалася пристрасті і розраховувала що він мозгами думає... попереджала ж, думала що осторожний буде а він тільки того і чекав...
ну то шо вже тепер зробиш? а про Постінор Ви не знали?
Смячиком 25 марта 2015
Ответ дляБабушка-байкерша
піддалася пристрасті і розраховувала що він мозгами думає... попереджала ж, думала що осторожний буде а він тільки того і чекав...
Не удержусь от цитаты: дети - наша радость, мужчины - наша слабость. Вот так один раз расслабишься и всю жизнь радуешься )))
Неугомонная 25 марта 2015
вот он козел..