Бабушка-байкерша• 25 марта 2015
Без мого відома постарався запліднити... вся на нервах чекаю дня коли провірю...
В мене близько року не було інтиму. І тут зустріч. Ми знайомі давно, не бачились майже 5 років. Пристрасть між нами і це... Я просила довго щоб предохранятися-він з цим не любить. Казав не переживай знаю момент коли зупинитися. Оказується збрехав(((. Я стільки питала, де, коли і куди? Казав що не встиг. І через сутку зізнався, що в мене, через 2 дні признався, що спеціально робив так щоб не помітила. Хоче від мене дитини і таким шляхом мене уговорити переїхати до нього і розписатися. Думки путаються. Все змішалося і є страх. Я ж не планувала...
Бабушка-байкерша
• 28 марта 2015
Ответ дляДежурный по кухне
Девушка, на таком сроке Ваш тест ничего не покажет
Надо было анализ на ХГЧ сдать.
Ну и вправду - и замужем были, и ребенка родили, и в постель прыгаете, а элементарных вещей не знаете.
Допрыгаетесь. Вы с Вашим МЧ друг друга стоите.
Будьте здоровы!
Надо было анализ на ХГЧ сдать.
Будьте здоровы!
Дякую вам за ваше розуміння. Я його знаю давно і давно заміж кличе. Але завіряв що знає момент коли зупинятися. А сам усе прощитав і запланував. Я ж не з першим зустрічним...
Я в дамках• 29 марта 2015
Ответ дляБабушка-байкерша
в суботу найбільший ризик був, вранці був акт. потім увечері ще 3
, а зізнався в неділю під обід після ще одної спроби... Я випитала і зізнався і сказав що пізно вже щось робити...
а где ребенок Ваш был?
Бабушка-байкерша
• 30 марта 2015
Ответ дляЯ в дамках
а где ребенок Ваш был?
У моїх батьків... А де йому бути?
А я на шпагате• 24 апреля 2015
Ответ дляTRIADA
автор шо там у вас?
думаю одессит Серега таки ее заплидныв
Бабушка-байкерша
• 05 мая 2015
Ответ дляTRIADA
автор шо там у вас?
Беременность 8 недель где то...
Бабушка-байкерша
• 05 мая 2015
Ответ дляА я на шпагате
думаю одессит Серега таки ее заплидныв
Не серега а Вениамин