Бабушка-байкерша• 25 марта 2015
Без мого відома постарався запліднити... вся на нервах чекаю дня коли провірю...
В мене близько року не було інтиму. І тут зустріч. Ми знайомі давно, не бачились майже 5 років. Пристрасть між нами і це... Я просила довго щоб предохранятися-він з цим не любить. Казав не переживай знаю момент коли зупинитися. Оказується збрехав(((. Я стільки питала, де, коли і куди? Казав що не встиг. І через сутку зізнався, що в мене, через 2 дні признався, що спеціально робив так щоб не помітила. Хоче від мене дитини і таким шляхом мене уговорити переїхати до нього і розписатися. Думки путаються. Все змішалося і є страх. Я ж не планувала...
Бабушка-байкерша
• 25 марта 2015
Ответ дляЛя-ля-ля
Сколько ему лет,дети жены бывшие есть?
Вообще , не вижу чему умиляться. Насильно мил не будешь, тем более подло поступил, обманул в таком вопросе.
С самого начала и такой обман, а дальше?
йому 25 Веніамин
Стеклянная мышь• 25 марта 2015
Ответ дляЛя-ля-ля
да, но у меня показал.Можно с утра повторить, автор же переживает.
у меня тоже,но просто говорю ,что такое бывает
Одноклассница• 25 марта 2015
Ответ дляА я на шпагате
как это в кулак?
я не знаю як пояснити. десь ще може стикнетесь по життю)) і все ж з власного досвіду без аналазів і перевірок я б не вагітніла. мала завмершу вагітність, потім лікувались з чоловіком довго і нарешті ляля(знаю навіть день коли завагітніла) і здорова дитина)) я дуже щаслива за 2 роки дитина моя не хворіла, 4 рази на зуби температура піднялась))))) і майбутні свої вагітності будемо планувати))))
66сезон666серия• 25 марта 2015
Какой тест, три дня прошло
даже если сперма попала внутрь, еще абсолютно не факт, что клетки уже слились, а уж тем более закрепились. Не покажет тест ничего, просто зря испортите.
Бабушка-байкерша
• 25 марта 2015
Ответ дляНе раскрытый парашют
Автор, сколько Вам лет???
мені 26 буде, а йому 24 забулася щось
Дежурный по кухне• 25 марта 2015
Ответ дляБабушка-байкерша
я проти абортів. вирішила що все по волі Божій. якщо дитина то мені за тупість, якщо ні, то мені урок. Але страшно всеодно..
Ви погодились з ним спати. 4 рази аж. То може то саме Ваш чоловік?
Бабушка-байкерша
• 25 марта 2015
Ответ дляДежурный по кухне
Почала вірити йому і от взнала про брехню що в мене. і плюс що дівки пишуть. сказав що не скриває що писало багато і з багатьма мав... була якась спеціально доля цього без зобовязань-ще до поїздки до мене він її послав...
Дежурный по кухне• 25 марта 2015
Ответ дляБабушка-байкерша
Таке рідко буває, може й справді кохання))
Зараз навпаки не хочуть дітей, а тут...
Курочка-чубаточка• 25 марта 2015
Ответ дляБабушка-байкерша
в нього зовнішність цікава, ведуться дівки і хочуть заміж за нього, а я боюсь що гуляти буде. каже що як є я то нікого більше не треба... боюся знов повірити-вже про акт збрехав паразит
ох и троллит же тут автор.... )))))
Бабушка-байкерша
• 25 марта 2015
Ответ дляДежурный по кухне
Зараз навпаки не хочуть дітей, а тут...
так він і першу дитину рветься на своє прізвище, щоб бившого позбавити прав... ходить на роботі і каже що це його син. може він хворий і його стоїть боятися??? стільком брехати...
Курочка-чубаточка• 25 марта 2015
Ответ дляБабушка-байкерша
как вы вот сейчас)
Чудо-Рыба-кит• 25 марта 2015
Автор, поживите с ним какое-то время и дайте ему испытательный срок, если сомневаетесь :)
Бабушка-байкерша
• 25 марта 2015
Ответ дляКурочка-чубаточка
ох и троллит же тут автор.... )))))
Чому так вирішили? Він займається ремонтами. Зараз в Одесі дачами займається... Я не брешу
Дежурный по кухне• 25 марта 2015
Ответ дляБабушка-байкерша
А Ви його скільки разів бачили у житті? А спілкувалися? Яка робота у нього? Чим займається, цікавиться?
Бабушка-байкерша
• 25 марта 2015
Ответ дляПроработник
я і казала що розписуватись зразу не согласилась би... А для початку пожити, але навіть жити боюсь(((
Чудо-Рыба-кит• 25 марта 2015
Ответ дляДежурный по кухне
Вы невнимательны. Это давние знакомые, только с перерывом в отношениях
Бабушка-байкерша
• 25 марта 2015
Ответ дляКурочка-чубаточка
как вы вот сейчас)
я брехати не люблю. після чоловіка зустрічалася з одним і розійшлися. той до мене також не предохранявся але на мою просьбу відреагував нормально. купляв і вдягав під час... а цей...
Чудо-Рыба-кит• 25 марта 2015
Ответ дляБабушка-байкерша
Волка боятся - в лес не ходить :). Так Вы себе надумаете невесть что - что может быть, что не может быть, а так уже будет определенность и конкретика :). И воспринимайте это, как интересное приключение :))
Дежурный по кухне• 25 марта 2015
Ответ дляПроработник
Почему же она сомневается в его адекватности.
Где-то когда-то на море и вот сейчас - этого недостаточно. На море она к нему не присматривалась, как к потенциальному мужу, а вот после интима задумалась.
Бабушка-байкерша
• 25 марта 2015
Ответ дляКима_кепка
автор-вас не Любой случайно зовут? знакомый почерк.
Оля
75В• 25 марта 2015
Ответ дляБабушка-байкерша
Я думала що це моїх виділень так багато
я попередила що в цей день програмка по підрахунках менструації підрахувала найбільший ризик вагітності. В мене вже є дитина від першого шлюбу, яка з першої спроби вийшла і з єдиної доречі..
пардон, не въехала) у вас интим с мужем всего раз был?)
Дежурный по кухне• 25 марта 2015
Ответ дляБабушка-байкерша
Неужели так невтерпеж было?
Сначала наделали делов... Жизнь то одна.
Бабушка-байкерша
• 25 марта 2015
Ответ для75В
один раз незахищений до того 2 роки зустрічалися і предохранялись. за єдину спробу дитина
Чудо-Рыба-кит• 25 марта 2015
Ответ дляДежурный по кухне
Потому что, ’обжегшись на молоке, дует на воду’ - очевидно же )
Чудо-Рыба-кит• 25 марта 2015
Ответ дляПарасюха
Автор,Вы ещё паритесь......Вам тут пол кидстаффа завидуют.

Бабушка-байкерша
• 25 марта 2015
Ответ дляДежурный по кухне
я ще тоді закохалася в нього на морі і тоді був один раз незахищений і він мені на плаття зробив, так і в цей раз очікувала так брехав що не встиг дойти до цього... навіть пожаліла його що він бажаного не отримав а він брехав... Просто після моря розїхалися і розсталися... довга історія в якій вибрала того кому народила дитину, але довго з ним не пожила...