Брехушка• 25 марта 2015

а ви йдете з новонародженим на вулицю коли...

коли дитина весь день вередує-кричить і невідомо через що-груди дала,памперс сухий,від колік дала,зарядку зробили..а дитина вередує криком ...
дитині 11днів..вчора перший раз виходили на вулицю-спав всю дорогу і ввечері з 19.30 аж до 6 ранку спав міцно..а сьогодні за весь день ніяк не зберемось на вулицю-сонечко таке гарне вдень світило..а зараз вже холодно і вітер здійнявся..
Алиса в стране Советчица• 25 марта 2015
идем, спит на улице и потом лучше себя ведет

Люблю Украину• 25 марта 2015
нет не ходила. пока не прошли колики , дочка орала целыми днями, то гуляли очень мало.
Сметчица• 25 марта 2015
На свежий воздух -но от дома далеко не отходить.
Грабля• 25 марта 2015
ничего не случится если не пойдёте. У меня такое тоже бывало.
Люблю Украину• 25 марта 2015
на улице в коляске не спала, укачивание не помогало
Замыленная• 25 марта 2015
Реюенок же в коляске идиье будет опять спать
автор Брехушка • 25 марта 2015
ми вчора машиною їздили 15км від міста то малий спав навіть око не відрив години певно три ми не були вдома...а сьогодні ну ніяк не заспокою...5хв тихенько лежить а потвм почсинаеться все заново...шкода такий гарний день пропустили..

На паровозе• 25 марта 2015
а чего так долго дома сидели?я после роддома вышла на улицу в тот же день.
Радостина• 25 марта 2015
Маленькому ребеночку и отурытого балкона достаточно. Но во время прогулки он успокоиться может. Посмотрите его всего, должна быть причина... Может от колик средство не помогает...
Да, я блондинка!• 25 марта 2015
Помню летели мы с улицы как угорелые домой)) оры такие были, что люди останавливались
автор Брехушка • 25 марта 2015
Ответ дляНа паровозе
бо думали хрестити в неділю а не вийшло ..а вчора вже просто не витримувала в 4 стінах-сіли і поїхали в село.
Kukuruzza• 25 марта 2015
я в припрыжку бежала на улицу, чтобы не орала))
в коляске ее утрясу, она спит - а я отдыхаю...на ходу дремлю))
Вишнёвая Леди• 25 марта 2015
Ответ дляЛюблю Украину
а нужно было наоборот гулять и орали бы меньше
На паровозе• 25 марта 2015
Ответ дляМелочунь
а если не крещенный ,на улицу нельзя выходить?
автор Брехушка • 25 марта 2015
Ответ дляРадостина
от якраз якась незрозуміла річ..даю від колік-і він тут же затихае...воно солодке..думала що може голодний-хоча годувала перед тим як давати засіб хвилин за 40-60,знову дала груди-посмоктав хвилин 20 і заснув..через 10хв знову пхиньки почались...помасажували животик,зробили зарядку..зараз заспокоївся біля тата на пару хвилин..
Баррикадница• 25 марта 2015
якщо на вулиці істерика, то не йду. У мене дочка, наприклад, не любила виходити, але любила кататися у візку, тому я швидко вибігала і гуляла вже скільки хочу.

А син навпаки, не любив візок. Я в слінгу його носила, але він бажав кожні 40 хв їсти, при чому на руках він не їв, а лише лежачи поруч зі мною. Не могла ж я на вулиці на лавку лягати. Тому гуляли на початку мало.

Свіже повітря, звичайно, треба, але не ціною сліз та істерик.
язззззь!!!• 25 марта 2015
мы с рождения целыми днями на улице были - с утра и до вечера, спал ребенок на ура и до момента, пока в сад пошли, не болел вообще ничем, даже колик не было. У меня мальчик
автор Брехушка • 25 марта 2015
Ответ дляНа паровозе
не можна-шоб не врікли.так прабаба каже)))
На паровозе• 25 марта 2015
Ответ дляМелочунь
По моему это чушь.

язззззь!!!• 25 марта 2015
Ответ дляМелочунь
а что Вы едите, мама? Может, рези у малыша? Покормили, делайте обязательно упражнения, плавайте и сами питайтесь правильно и все будет Ок
автор Брехушка • 25 марта 2015
Ответ дляНа паровозе
По моему это чушь.
я про те саме)але мені важко ходити було після родів
Баррикадница• 25 марта 2015
до речі да, а ви дієти ГВ притримуєтесь?
автор Брехушка • 25 марта 2015
Ответ дляязззззь!!!
може це через те,що я смаженої картоплі зїла?
язззззь!!!• 25 марта 2015
Ответ дляМелочунь
ну аякже! ой, мама.....скажите спасибо, что кроха не говорит.... Конечно, картошку жаренную нельзя, во даете
автор Брехушка • 25 марта 2015
Ответ дляБаррикадница
намагаюсь,але от дозволила собі картоплі смаженої трошки зїсти..певно через це всі проблеми
Баррикадница• 25 марта 2015
не їжте більше :)
язззззь!!!• 25 марта 2015
Вам салатики можно с оливковым маслицем, рыбку на пару, картошечку если хотите, то запеченую в духовке, отварную, но не жареное
автор Брехушка • 25 марта 2015
Ответ дляБаррикадница
не їжте більше :)
я вже зрозуміла помилку..так і думала що це через це..от дурне...
Девальвация• 25 марта 2015
я ходила. на улице успакаивалась правда не сразу. ходила в любую погоду кроме сильного дождя. в мороз -10 гуляли по 3 часа спала замечательно так от колик на улице и спасалась.
автор Брехушка • 25 марта 2015
Ответ дляязззззь!!!
а сметану?суп?