Доброго дня ! Можливо хтось знає хорошого лікаря що спеціалізується на запаленні легень у Чернівцях або Тернополі? Батькові не можуть поставити правельний діагноз , вже і не знаєм до кого звертатись,одні кажуть запалення ,інші астма. Допоможіть будь-ласка!!!!!!!
Lenusik-kukusik• 27 марта 2015
В Тернополі дуже хороших нажаль немає:( Єдина кого можу порадити зав. відділенням пульмонологічного відділення обласної лікарні Шведова (Жукінська) Людмила Федорівна.