Бочка порохУ• 30 марта 2015

Помогите сделать домашнее задание 2-й класс

Нужно придумать короткий рассказ Квіти для мене це-......
Белая и пушистая• 30 марта 2015
и шо? туго? Про цветы да для 2 класса?

ДаЗдраПерма• 30 марта 2015
это для кого задание? для ребенка или....? пусть ребенок сам пишет, что для него квиты.
Звоночек• 30 марта 2015
Ого, если мама сама не может придумать, то это бесполезно. Нанимайе ребенку репетитора.
ТелаЧьи нежноСти• 30 марта 2015
Пусть ребёнок сам придумает, а вы подкорректируйте.
Полиэтиленовый привет• 30 марта 2015
Я як мама теж довго голову б ломала.

Квіти для мене - це почуття. Коли після довгої зими бачиш яскраву кульбабку, на душі стає сонячно і тепло. Коли чуєш аромат бузку, хочеться подіоитися з ближнім чимось приємним. Коли в кінці літа рясно цвітуть чорнобривці, усвідомлюєш, що скучила за однокласниками. Коли дивишся на квіти, неможливо залишатися злим, ображеним чи сумним, вони нагадують нам про те, що життя - прекрасне, а усі неприємності - тимчасові.