ЛисАпедная• 31 марта 2015
sanexpert чи надійний цей магазин?
Суть питання в шапці. Маю купувати у них умивальники і беруть сумніви чи можнв в них замовляти. Може хто вже стикався з цим магазином?
ЛисАпедная
• 31 марта 2015
Ответ дляIshtar
ну а почему нет? у них же можно купить за наличку и самовывоз на М Черниговская. Вы сможете осмотреть свою сантехнику, дождаться доставки и оплатить. А почему бы вам не воспользоваться *Хотлайн сравнение цен* Там больший выбор и цены отличаются...
Мені ао Україні. І ціни в них хороші на йе товар. Але на хотлайні в них не дуже відгуки.
ЛисАпедная
• 31 марта 2015
Ответ дляIshtar
вы НЕ в Украине? ( я правильно поняла?) и сколько же вам обойдется доставка? причем, у не проверенного продавца?
Це я неуважно набираю - по Україні
ЛисАпедная
• 31 марта 2015
Але зайшла на хотлайн і бачу,що в робінсі дешевше і ми в них уже брали. Нормальний магазин.