Кисельная барышня• 01 апреля 2015
Питання до тих, хто дивиться серіал "Между нами девочками", точніше вчора
дивився. По якому каналу йде цей фільм, яка вчора була серія? І взагалі чому головна героїня в вчорашній серії розійшлася, розсварилася із своїм чоловіком?
Це подзвонила моя мама, і попросила подивитися цю серію і їй передзвонити і розказати, бо саме цікаве в вчорашній серії вона, виявляється, проспала. А я навіть не знаю, про що вона говорить))
От таке моє безглузде запитання!
Кисельная барышня
• 01 апреля 2015
Ответ дляДоставучая
на бигсинема посмотрите эту серию
так яка це серія по рахунку?
Доставучая• 01 апреля 2015
Ответ дляКисельная барышня
так яка це серія по рахунку?
14 серия
могу ссылку дать
сама утром смотрела
могу ссылку дать
сама утром смотрела
лучевая терапия• 01 апреля 2015
Ухажер предложил воровать на их фирме вместе ,поставив главную героиню гендиректором. А сам уехал в другой город насовсем ,порощался. Главная героиня написала завление про уход, и хандрила до конца серии.