Кто крайний?• 02 апреля 2015
Была тут темка недавно как очистить белую часть резиновую у мокасин
кто видел? чем отмыть?
Кто крайний?
• 02 апреля 2015
Ответ дляДумы мои думы
Меламиновая губка
нет такой :( а из домашних средств?
Яйцеголовая• 02 апреля 2015
Я от сьогодні відчистила пожовтівшу підошву на соїх адідасах. Дістала, довго не носила, а вони нові майже, от тільки підошва жовта. Чим тільки не терла-сода, лимона кислота і т.д. Прочитала що супер відмиває Доместос, я вже не вірила, що допоможе. Купила, намазала-через годину все білосніжне!