Гравицапа• 04 апреля 2015
посоветуйте муку на кулич пасхальный)
посоветуйте муку на кулич пасхальный) пеку редко , хочется чтоб была белая и качественная.
посоветуйте проверенную) спасибки!
Быстровочка• 04 апреля 2015
Всеравно добавляются яйца и цедру лимона(получается желтая а не белая)
Гравицапа
• 04 апреля 2015
Ответ дляБыстровочка
главное , что б не серая.. а желтая ,это хорошо.
Мама фифти цента• 04 апреля 2015
Посоветовали муку Белая королева (Старый оскол), дорогая, но сказали куличи должны получиться очень хорошие.
ПриснитсяЖЕ• 04 апреля 2015
Гравицапа
• 04 апреля 2015
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Завжди беру цю
спасибо ) псмотрю продают ли у нас)
Гравицапа
• 04 апреля 2015
Ответ дляМама фифти цента
тоже посмотрю, спасибо !
фрау Гитта• 04 апреля 2015
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Завжди беру цю
Підтримаю.
Але для мене все одно найкраща Крим-Керч була, зараз її не знайдеш.
Ще Херсонська дуже хороша, в магазинах, правда, її не бачила, є на ринках.
ПриснитсяЖЕ• 04 апреля 2015
Ответ дляфрау Гитта
Підтримаю.
Навіть не бачила Херсонську. Пам`ятаю одного року чоловік купив мені муку також на паску,і ніяк не вдавалсь замісити тісто,страшенно рідло під руками
фрау Гитта• 04 апреля 2015
Ответ дляПриснитсяЖЕ
На ринку в нас її забирають одразу, мішками. Минулого року вдалося купити тільки пачку 10 кг, мішки по 50 кг, казала продавець, забрали через півгодини всю. Цього року її не було взагалі, як і кримсько., зрозуміло(((
ПриснитсяЖЕ• 04 апреля 2015
Ответ дляфрау Гитта
У якому місті живете?
фрау Гитта• 04 апреля 2015
Цього року купила Вінницьку вищий сорт, пекла пироги, робила пельмені - тісто не рідне, випічка пухка.
фрау Гитта• 04 апреля 2015
Ответ дляПриснитсяЖЕ
В нас в Хмельницькому не бачила,треба пошукати
о, херсонське - про яке я й писала.