Хранительница чешки• 06 апреля 2015

потрібен дизайнер.

Підкажіть, скільки буде коштувати отримати малюнок гардеробної, по моїх замірах, та побажаннях. З розмірами, так щоб передати одразу людям,які будуть її робити?
Цветов Мне срочно• 06 апреля 2015
Так Вы людям, які будуть робити скажіть розміри- вони намалюють.. а що у Вас, тільки шафа?

автор Хранительница чешки • 06 апреля 2015
Розумієте,робити нам будуть знайомі.нам потрібно дати конкретний малюнок,точні розміри і заплатити за матеріал.
Ні не шафа, я маю на увазі гардеробу кімнату
Не против• 06 апреля 2015
так посмотрие винете, потом проанализируйте сколько и каких полочек вам надо и нарисуйте сами. это будет лучше всего.
учтите палку для вешалок,учтите полки для сумок, учтите полки для обуви. и все.
Цветов Мне срочно• 06 апреля 2015
Ответ дляХранительница чешки
могу за 50$ Вам начертить, план, развертки, аксонометрию, без узлов
Гореотума• 06 апреля 2015
Ответ дляХранительница чешки
могу вам помочь нарисовать гардеробную комнату, за небольшое вознаграждение))
Ответ дляГореотума
пишіть в особисті повідомлення