mirowa• 07 апреля 2015

Віддам ботиночки 23 розміру на хлопчика

Віддам за коробочку цукерок чи фрукти дитячі дуже якісні ботиночки 23 розміру, стан хороший але стерта трохи підошва зі сторони яка торкається асвальту (на фото видно), встєлька ортопедична, прорезинова забрати можна в районі Печерська
автор mirowa • 07 апреля 2015
http://www.prisma.su/roznica/18/ - сайт з якого колись замовляли, фірма Pablosky

Светлана3124• 07 апреля 2015
заберу
автор mirowa • 07 апреля 2015
Ответ дляСветлана3124
заберу
Заберайте, м. Печерська, можна сьогодні-завтра
Carrie25• 07 апреля 2015
уже отдали? мы бы тоже подъехали, как раз на Печерске, возле Паруса...