Ватный Пупс• 08 апреля 2015
тут є дерматологи?
на обличчі минулолго року на підборідді шелушилася шкіра.мастила чи то кремгеном чи то настойкою чемериці-після пологів знову те саме-але площа більша-тепер навколо рота і на висках шелушиться..не знаю чим мастити..від кремгену відчуття печіння..
Чебуравлик• 08 апреля 2015
Надо же, послушаю, уже вторую неделю вокруг рта кожа сухая и шелушиться.
Ватный Пупс
• 08 апреля 2015
мені лікар моя говорила що це водяний лишай-вмивалась дит.милом з чередою..і чимсь мастилась...але не памятаю чи то кремгеном чи то н-кою чемериці...
піти до неї нема як-її мобілізували..я і не знала,що дерматологів мобілізують..