Ревнивая жена• 09 апреля 2015

Посоветуйте красивое платье дочке на 6-7 лет на выпускной! Спасибо.

И чтобы потом еще можно было одеть на ДР.
Доставучая• 09 апреля 2015
Дайте объявление в раздел ищу
На день рождения можно одеть любое из видов праздничных платьев

Холодная каша• 09 апреля 2015
как вам такое?
Смайлик• 09 апреля 2015
Мое берите!
https://www.kidstaff.com.ua/tema-12392309.html
Не гавкаю- но охраняю• 09 апреля 2015
дівчата, та сама проблема. в мене малеча модниця - в неї яких їх тільки не було вже. на випускний навіть не знаю що придумувати
які гарненькі і оригінальні хто бачив. нам би бажано в темно синіх, або насищено червоних, чи зелених кольорах, малеча просто брюнетка, з дуже гарним волоссям, в світлому вона така як всі - змазано...
автор Ревнивая жена • 09 апреля 2015
Ответ дляСмайлик
Мое берите!
зеленое точно нет. спасибо
автор Ревнивая жена • 09 апреля 2015
Ответ дляХолодная каша
как вам такое?
простенькое
черная мамба• 09 апреля 2015
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
якщо ви з києва, то поїдьте в дрім таун, там на 3 поверсі є великий відділ з нарядами для таких принцес.
та частина дрім тауну, де аквапарк.
правда ціни там ого-го, але яка вже там краса є і вибір, то я більш по магазинах ніде не зустрічала.
купувала теж там доці на випуск, але минулого року.
а от недавно там була, то просто проходила дивилася, бо моя принцеса теж таке полюбляє, то вибрала там одне, але нам поки без надобності, може на день народження їй куплю
66сезон666серия• 09 апреля 2015
у меня вот такое красное https://www.kidstaff.com.ua/tema-12468257.html
НаКаВыкусиКа• 09 апреля 2015
Ответ длячерная мамба
та частина дрім тауну, де аквапарк.
подскажите приблизительно цены?пжл