парИла я парИла• 11 апреля 2015

Дівата хто може підкажіть, 6 діб після кесарського розтину, а ...

немає молока, багато п´ю, сьогодны вже купила ай для лактацы може допоможе. Незнаю, що робити, з грудей виходить пару капель мала їх зїдає і все на другій так само, догодовую сумішшю, щоб нагодувати, бо дитина залишиться голодна. Що робити? Просто в розпачі. Можливо хтось порадить свої способи і методи. Буду вдянчна.
cdf5g• 11 апреля 2015
Ответ дляДелиВерка
Авторко, раджу тримати дитинку біля грудей, але ще більше раджу не нервувати, а пильно спостерігати - чи набирає вагу дитина, а з того вже робити висновки.
Я після КР також мала замало молока, всі навколо - і консультанти, і лікарі переконували не догодовувати, закінчилося все тим, що через 3 тижні після пологів дитина набрала лише 200 г. Потім була суміш, малий відмовився від грудей у 4 місяці. Найбільша кількість молока з обох грудей була 65 мл - з електричним молоковідсмоктувачем, дактація закінчилася рівно за тиждень після припинення годування.
І будьте розумною, не піддавайтеся істерії. Чи годуватимете ви маля з пляшечки, чи з грудей - це не є критерієм для визначення добра ви мати або погана.
Бажаю вам налагодити годування у будь-який спосіб та рости здоровенькими!
У меня дочка в первый месяц потеряла в роддоме 450 грн и дальше ничего не набрала. Боролись за грудное. За то в следующие месяца 800-900 гр.

Анонимчик• 11 апреля 2015
Ответ дляМозговая пилочка
Жаба давит ??? не все такие ленивые мамаши , как вы , а по поводу срока кормления , почитайте , что рекомендуют мировая педиатрия , если даже этим не интересовались , хотя зачем оно вам , проще ребёнку тыкнуть бутылку со смесью , а самой пивка накатить !
а я вообще не мамаша, но до 3х лет это мля перебор.фууууууу
ОйЙой• 11 апреля 2015
У меня тоже было кс.и помню в роддоме бабуличка-акушерка мне говорила пить сладкий чай и постоянно малую к груди прикладывать..не сцеживать ничего и стараться не докармливать из бутылочки (кормила полтора года) из всяких штук для лактации мне ооооочень сильно помогал хипповский чай) там выпивала и грудь наливалась на глазах))) автор найдите группу вковконтакте ’молочные феи’ (или реки) там куча консультантов по ГВ и они знают ответы на все вопросы! Я всегжа к ним обращалась)
ОйЙой• 11 апреля 2015
Ответ дляСиреневая цапля
Здравствуйте!
Дочке сейчас 2 года ,было кесарево сечение ,но под спинальной анестезией (тоесть,я была в сознании). И в итоге молока было полным полно, вот только 2 недели назад прекратила дочку кормить, когда ей 2 годика исполнилось. Знаю из опыта своих подруг, что у кого было кесарево под общим наркозом, то практически у всех дети на искусственном вскармливании были впоследствиии. Не хочу Вас расстраивать, но если сейчас у Вас уже молока мало и вы налали докармливать ребёнка смесью , то не тратьте деньги на всякие средства для повышения лактации- это всё маркетинг и выброшенные деньги (все эти лактационные чаи и томуподобное),в реальности это ничего не даёт!
херню не несите)
bunya2809• 11 апреля 2015
Ответ дляПеченюшка
все верно!Согласна на 200%
Капец, 3 года взрослого уже
ДелиВерка• 11 апреля 2015
Ответ дляcdf5g
Ну, у мене молоко так і не з’явилося. І дитина страждала тоді, бо була постійно голодна.
І дуже добре пам’ятаю, як мене ображали у різних групах з грудного вигодовування: і лінива, і не хочу.
Просто варто знати: не в усіх жінок налагоджується грудне годування і не робити з цього трагедію та не мучати дитя, якщо справа не рухається у позитивному напрямку.