ОйЙой• 14 апреля 2015

Чи народжували б Ви дитинку?

Добрий день.Сьогодні поговорила зі своєю подругою.В неї складна ситуація.Вона вийшла заміж за чоловіка в якого є син від 1-го шлюбу-дитина повністю на його вихованні.В них народився син майже 7 міс. назад і вона знову вагітна.Сказала мені, що хоче піти до бабки і якщо та скаже, що буде дівчинка то лишить динику,а якщо хлопчик-аборт щоб не тягнути довго так я к взнала,що вагітна сьогодні.Мені дуже жаль ненароджену дитинку і її розумію, що це буде 3-тя дитина в родині.Але як так- для дівчинки є шанс на життя,а хлопчикові немає.Я вже навіть подумала може підговорити "бабку" до якої вона піде,щоб сказала , що буде дівчинка,а як народить то їй буде все рівно хто буде бо то ж рідненьке.Але ж є УЗІ яке покаже стать дитинки. Як її вмовити народжувати?
marysya123• 14 апреля 2015
к бабке не пошла бы. на аборт бы не решилась.

Кашпо• 14 апреля 2015
это ее решение - хоть и бредовое
Неновая почта• 14 апреля 2015
В случае автора - подруга у нее дурочка.
Я понимаю не рожать, когда ВООБЩЕ нечем кормить - тут речь о поле ребенка не идет.
А так, типа - девочкам можно, а мальчикм нельзя... Это тупость и грех.
Если аборт можно - то срок еще очень маааленький. УЗИ не покажет.
соева-сысоева• 14 апреля 2015
А бабка -это 100% правду скажет?Бред какой-то честное слово.
Детектор лжи• 14 апреля 2015
скорее всего у нее будет сын. погодки чаще всего однополые
АсобеннАя• 14 апреля 2015
Я бы не лезла в чужую семью. Без обид.
сЛАдКОежКА• 14 апреля 2015
мой совет - не лезьте. её жизнь и ей решать

Неновая почта• 14 апреля 2015
А вообще, подарите подруге пачку презиков.
ХикориДикори• 14 апреля 2015
вообще не понимаю, как можно решать судьбу ребенка по средствам посторонней бабки
Анти-аноним• 14 апреля 2015
это не ваша жизнь, а вашей подруги. не лезьте не в своё дело.
Айболитная• 14 апреля 2015
Ви можете сказати свою думку дуже м’яко і небагатослівно. Тіпа - а я б вже народжувала, яку Бог послав, Він поганого не підішле.
Рішення залежить лише від неї.
Соседушка• 14 апреля 2015
автор ОйЙой • 14 апреля 2015
Ответ дляАсобеннАя
Я бы не лезла в чужую семью. Без обид.
Вот мне плакать хочется,т.к я мамой стала через 2 года ожиданий и обожаю своего сыночка. У них нет жилья,снимают 1 комнатную.
katrin_hom• 14 апреля 2015
Ответ дляДетектор лжи
какой бред
автор ОйЙой • 14 апреля 2015
Ответ дляНеновая почта
Они по ее словам предохранялись.
Айболитная• 14 апреля 2015
Ответ дляДетектор лжи
ніколи не бачила такої статистики. У мене з мам погодок, включаючи мене, 6 різної статі і 3 - однакової.
АсобеннАя• 14 апреля 2015
Ответ дляОйЙой
У каждого свое понятие о жизни,семье.
Неновая почта• 14 апреля 2015
Ответ дляОйЙой
Они по ее словам предохранялись.
ППА? Это не способ.
А если другим способом - то сочувствую. Мы предохнялись презиками - и я все-равно залетела. Узнала на сроке 2,5 недели, и пришлось идти на прерывание таблетками. Было оооочень тяжело морально и физически.
Айболитная• 14 апреля 2015
Ответ дляОйЙой
я розумію ваш емоційний стан, але емоції і вчинки - зовсім різні речі.

Кактус из кожезаменителя• 14 апреля 2015
Ответ дляДетектор лжи
у нас в группе мальчики двойняшки, у них есть ещё сестричка на год старше
Детектор лжи• 14 апреля 2015
Ответ дляАйболитная
а у меня сплошь и рядом , включая меня, однополые погодки. я не утверждаю, а предполагаю. вот и все.
Душка-свекровь)))• 14 апреля 2015
Я бы с такой дурой не дружила бы...
Боюсь признаться• 14 апреля 2015
а воно вам треба її вмовляти? щоб вона піддалася, а потім тихо ненавиділа цю дитину? то вже краще аборт
Айболитная• 14 апреля 2015
Ответ дляБоюсь признаться
краще хай народить і в пологовому залишить - там черга на здорових дітей.
Детектор лжи• 14 апреля 2015
Ответ дляКактус из кожезаменителя
это мои личные наблюдения, я не говорю , что 100%.
Боюсь признаться• 14 апреля 2015
Ответ дляАйболитная
може і так, але одному богу відомо, яка доля уготована цій дитині
Му ма му ма му• 14 апреля 2015
капец у не рожденного ребенка уже началась игра в рулетку девочка живет,а пацан-смерть как так((((( мне просто становится жутко,эта дама и её муж что не понимали,что от секса дети рождаются,не хотите дитя ,предохраняйтесь,а вот что теперь убивать-это не выход с положения,да и брать такой грех на душу,если Бог подарил им снова дитя значит это за чем-то нужно
Айболитная• 14 апреля 2015
Ответ дляБоюсь признаться
в такому випадку ми не маємо думати, що розумніші за Бога, щоб пропонувати, що краще її вбити
Детектор лжи• 14 апреля 2015
Ответ дляkatrin_hom
какой бред
пусть будет бред.
автор ОйЙой • 14 апреля 2015
Ответ дляМу ма му ма му
перший раз в неї був викидень- вона виношувала двійню (в них в сім’ї є двійні) , потім народила хлопчика. Можливо і цей раз вагітність двійнею. ситуація двуяка. Але дитинку жаль дуже.