Аноним НаВсеГда• 14 апреля 2015
дівчата коли ви купали малюка перший раз?
нам сьогодні 8 днів думаємо купати дитинку. коли виписувалися пупчиу ще не відпав, та й і зараз він ще тримається, медсестра рекомендувала нам купати малюка потрошки незважаючи на пупчик? я незнаю що робити багато проитала, що коли відпаде тоді можна мити. як було у вас поділіться будь ласка
Кнопус• 14 апреля 2015
Мы купали сразу после приезда из роддома.Представьте как ему неприятно-грязному
Ковбой Хагис• 14 апреля 2015
Купали відразу після виписки, тобто на третій день.
Взагалі не купати поки не заживе пупчик це стара традиція - так робила моя мама.
З іншого боку таке практикують і традиційні акушерки, - вибирати Вам:)
Чучело-Мяучело• 14 апреля 2015
Купали с первого дня выписки, с прищепкой. Потом просто обрабатывали. Где-то на 8й день она сама отпала..
Аноним НаВсеГда
• 14 апреля 2015
ми виписалися на 6 день (кесарів розтин був) 2 дні вдома вже.
Матрёна• 14 апреля 2015
Купали сразу по приезду домой. Тоже после кесарского. ПОтом пупчик просто обработать и все. Тот же Комаровский советует купать ежедневно от рождения
МошеЙница• 14 апреля 2015
Купайте смело! Только не забудьте ребёнка заматать в пелёнку, а то он испугается и будет очень сильно плакать...
Дюагональ• 14 апреля 2015
Ответ дляКрасавица писяная
А вы подождите пока родничек затянется,потом и искупаете!
МошеЙница• 14 апреля 2015
Я не мелю, а советую! Не нравиться - не читайте!!! Я не вам это писала, а автору!