Пожмаковна• 14 апреля 2015
PZU Україна
Хочу відкрити накопичувальну програму.Хто працював з цією фірмою,порадьте чи варто
В каждой бочке...• 14 апреля 2015
це польська фірма, ми тільки їй довіряємо страхування здоров’я та життя при виїзді за кордон. але про програми нічого не знаю. фірма надійна
Пожмаковна
• 14 апреля 2015
Ответ дляЦыпка
реклама чтоль?)))))))))))))))))
Де Ви бачите рекламу? Хочу взнати за програми
холециститная• 14 апреля 2015
У меня знакомый работает в пзу.....уже раз десять вокруг света объездил за ваши деньги. На юбилее компании часы золотые дарят...Это они сейчас такие хорошие, а придет время отдовать деньги, по пенсионной программе или еще какой нибудь...так всё, компания банкрот!!!