Заместитель автора• 19 апреля 2015
подскажите не очень дорогого лора вызвать на дом
У ребенка ветрянка и выехать в поликлинику к лору не можем. Из ушка уже несколько дней течет липкая слизь (подозреваю гнойный отит) Срочно нужен не очень дорогой лор который сможет выехать на дом (Киев, Троещина).Спасибо.
дамаАмстердама• 19 апреля 2015
справа не в ціні, а в тому що лори як правило на виклики не їздять - для повноцінного огляду їм потрібен кабінет з правильним освітленням і інструментами (ендоскоп наприклад).
В усякому разі бажаю знайти:) з вітрянкою думаю в поліклініку можна - там має бути спеціальний кабінет для інфекційних хворих.