Прыг-скок• 22 апреля 2015
Віддам безкоштовно дитячі речі в поганому стані, р-р 74-80-86, Вишневе, самовиві
Власне, все питання в темі.
Знайдуться охочі забрати невеличкий пакет одягу розмірів 74-80-86 з плямами і дірочками?
підійдуть для дому чи дачі. Після дівчинки, але половина речей унісекс. Вишневе, тільки самовивіз, тільки пакетом.
Фото додаю.
Прыг-скок
• 22 апреля 2015
Ответ дляДайте подуться
а зашить и вывести пятна, приятнее отдавать
а пройти мимо?
Прыг-скок
• 22 апреля 2015
Ответ дляТрынди-брынди
оставьте на улице , быстрее заберут)
дитяче не забирають.
доросле залишаю - бомжі розбирають.
ПолБатона• 22 апреля 2015
Думаю, желающие найдутся.
Сейчас такие цены даже на секонд, что для дома кто-то и сам зашьет.
Прыг-скок
• 22 апреля 2015
Ответ дляПолБатона
Думаю, желающие найдутся.
якщо не знайдуться, це абсолютно не проблема.
Трынди-брынди• 22 апреля 2015
Ответ дляПолБатона
Думаю, желающие найдутся.
Конечно ,хотя бы дома ходить чтоб новое не пачкать)
Прыг-скок
• 22 апреля 2015
Ответ дляНежная Лапка
а хоча б дирки зашити, слабо?
Ви точно знаєте, що дирки там незашиті?
як на мене, навіть якщо дірка зашита, вона все рівно дірка, і про це треба попереджати...
Прыг-скок
• 22 апреля 2015
Ответ дляvesna
Не залишайте на вулиці, бо мало людей з низьким достатком ходять по смітниках. Кому треба той до Вас звернеться в приват.
і я так думаю. Дитячі речі біля смітника ніхто не візьме.
Прыг-скок
• 22 апреля 2015
Ответ дляvesna
Так візьміть і зашийте, а тоді віддайте. Всі такі розумні під анонімами.
дякую за підтримку.
Закрию тему - не для того її створювала щоб відбиватися від негативу.