Смурфик• 22 апреля 2015
Чи можна вагітним користуватись косметикою?CHRISTINA
Чи можна вагітним користуватись косметикою?
CHRISTINA
маски креми вмивачки?
чи не можна?
CHRISTINA
маски креми вмивачки?
чи не можна?
Обращеница• 22 апреля 2015
А чего ж нельзя? Вот откуда вы по набирались бредовых страшилок и запретов жить нормально во время беременности? Средневековье, чесс слово.....
Смурфик
• 22 апреля 2015
з того що ретинол вітамін А не дуже добре при вагітності і ще дуже багато всього)
Обращеница• 22 апреля 2015
Ответ дляСмурфик
Ну не мажте его на хлеб и не ешьте ложкой. А на лице капля крема или маски погоды не сделает.... Как дети блин
Смурфик
• 22 апреля 2015
Ответ дляОбращеница
чому ви така зла....
Обращеница• 22 апреля 2015
Ответ дляСмурфик
чому ви така зла....
Я не злая вовсе. Меня поражает человеческая тупость.
Смурфик
• 22 апреля 2015
тупість коли людина запитує щось чого не знає і хоче поспікуватись, то ні тут треба вже обзивати , взагалі НЕ Виховано з вашої сторони!!!