Ананомчикус• 30 апреля 2015
Кто пользуется помадой Мейбелин ?
Вам нравится ?
Ананомчикус
• 30 апреля 2015
Ответ дляЗаза777
Да . Хорошее соотношение цена/ качество
а какой у Вас оттенок ?
Ананомчикус
• 30 апреля 2015
Ответ дляВкаблучках
да, у меня несколько этой фирмы. недорого и достойно
каких оттенков ?
Подметайло• 30 апреля 2015
Ні, L.A. Colors матові - от хороше поєднання ціни та якості (зараз маю дві). Щодо Maybelline Color Sensational, сестра якийсь нюд має, жах жахливий...
Вбигудях• 30 апреля 2015
Есть одна. Колор виспер, 120 тон. Нравится. Легкая, почти прозрачная, на губах как блеск, ощущения норм.
Вкаблучках• 30 апреля 2015
Ответ дляАнаномчикус
каких оттенков ?
у меня COLOR SENSATIONAL 413 delikat coral? 210 ohh la lilac? 720 mocha muse и блеск WATER SHINE GLOSS DIAMONDS - вообще прям очень нравится
Подметайло• 30 апреля 2015
Хоча на Hydra Extreme відгуки хороші, хотіла б тон 390, проте не купуватиму - причина на фото (прошу дивитись на лінк)
Сусановна• 30 апреля 2015
Ответ дляПодметайло
не поняла ? В чем причина ?
Подметайло• 30 апреля 2015
Ответ дляСусановна
не поняла ? В чем причина ?
Maybelline належить концерну L´oreal, який, як бачимо, настільки бідний, що не може зробити український варіант сайту (нехай навіть російською), ані скерувати користувача на інтернаціональний (англійською).
Посилають нас на lorealparis.com.ru......
Як ще-бездипломний перекладач, також у свою чергу посилаю їх чотирма іноземними (складнопідрядними реченнями).