Проработник• 30 апреля 2015
Есть ли закон в Украине до какого возраста нельзя оставлять ребенка одного дома?
Возник спор с подругой. Может кто-то в курсе - просветите, пожалуйста.
Нетутешня• 30 апреля 2015
Ответ дляСемена рукколы
Поговорить бы вам с кем нибудь из травматологии. Мозг бы на место быстро встал!!!
Переживайте за свій мозок.
Проработник
• 30 апреля 2015
Ответ дляНетутешня
ви не знаєте мого сина, у вас свій досвід, а у мене свій.
Я працювала над тим, щоб розвити самостійність і відповідальність у своєї дитини з 3х років. Сину це чудово пішло, є результат.
В радянські часи моя мама лишала брата в 2 роки малювати біля телефону і йшла на роботу, кожну годину дзвонила і питала, як у нього справи, він казав, що все ок. І тоді це не вважалося чимось особливим. Так що це дуже відносно - рано в 4 роки чи ні.
тут согласна с вами - что все очень индивидуально.
я начала оставлять одну с 6 лет буквально на 30-40 минут. И то очень переживаю, потому что шкодная. Хотя вроде и беседы провожу и каждый раз акцентирую внимание, что нельзя на окна залазить, нельзя плиту трогать и т.д.
Семена рукколы• 30 апреля 2015
Ответ дляНетутешня
я би сказала, що від всіх трьох факторів в однаковій мірі.
Если бы у меня была такая знакомая, как Вы я бы уже обратилась в комитет по защите детей!
Нетутешня• 30 апреля 2015
Ответ дляМне без сахара
шкодність в принципі не головна характеристика. Має значення вміння дитини не розгубитися в ситуації, зробити все, як вчили, а не на емоціях. Ну, і шкода -то одне, а от відчуття небезпеки - це має бути обов’язково. Дитина має вже відчувати відповідальність за своє життя і здоров’я. Наприклад, у мене син, якщо сказати, що це небезпечно - реально цього боїться і уникає, він за себе дуже переживає і не буде собою ризикувати.
Нетутешня• 30 апреля 2015
Ответ дляСемена рукколы
якщо не вийшло у вас виховати самостійну дитину, то це не означає, що не виходить у інших.
Проработник
• 30 апреля 2015
Ответ дляНетутешня
в 4,5 года? у меня в 7 не понимает опасности((( и нет у неё причинно-следственной связи.
Семена рукколы• 30 апреля 2015
Ответ дляНетутешня
Вы не в себе!!! Вам нельзя доверять детей!Какая ответственность в 4-ре года! Что вы несёте!!!!!
Нетутешня• 30 апреля 2015
Ответ дляСемена рукколы
у вас істерика, далі відповідати на ваші пости нема сенсу.
Семена рукколы• 30 апреля 2015
Ответ дляНетутешня
Я спокойна, как удав!
Семена рукколы• 30 апреля 2015
Ответ дляНетутешня
И для меня, увы, не новость, что есть такие безответственные мамаши! Их по ТВ каждый день показывают!
Кондуктор трамвая• 30 апреля 2015
Ответ дляНетутешня
например,
1. ребенок (не ваш, вообще, воображаемый) давится едой. Какими самостоятельными действиями он может сам себе помочь?
2. на каком уровне в вашей квартире замок на входной двери? ребенок достает?
Нетутешня• 30 апреля 2015
Ответ дляКондуктор трамвая
например,
1. Ніяк. Тому малу дитину можна залишати вдома лише погодовану і без перекусів.
2. Особисто у мене є один замок, який і зсередини і ззовні відкривається лише ключем, у дитини його нема.
Кондуктор трамвая• 30 апреля 2015
Ответ дляНетутешня
Тогда хотелось бы услышать, как Вы проинструктировали своего самостоятельного в 4 года ребенка его действий при случае пожара в любой квартире вашего подъезда? Тихонько сидеть и ждать, когда придет мама?
Кондуктор трамвая• 30 апреля 2015
Ответ дляНетутешня
Малу дитину залишати дома САМУ не можна, ні голодною, ні погодованою, ні з перекусами, ні без них.
Нетутешня• 30 апреля 2015
Ответ дляКондуктор трамвая
Ваше питання скептичне.
Ризики є усюди, вони різні і їх можна оцінити. Ризик попасти в автокатастрофу набагато більший, але ніхто не засуджує мам, які возять дітей машиною.
Кондуктор трамвая• 30 апреля 2015
Ответ дляНетутешня
Ваше питання скептичне.
Ваша задача як мами - забезпечити безпеку дитині. Мами, які думають про безпеку дитини, возять їх в автокреслах. Ви ж показали себе як безалаберна мама, прикриваючий примарною самостійністю 4-річної дитини.
Нетутешня• 30 апреля 2015
Ответ дляКондуктор трамвая
це ваша суб’єктивна думка. Ви маєте на неї право. У кожного своє життя, і кожен сам приймає рішення, за які потім несе відповідальність.