ПлюшкамиБалуюсь• 05 мая 2015
Девочки,помогите
Гугл тупит,могу зайти только в советчицу(
Помогите,пожалуйста,как доехать с м Минская до Ивана Шевцова 1
КондуктЕр тролейбуса• 05 мая 2015
яндекс каже, зо на Петрівці треба біля ТЦ ’ГОРОДОК’ сісти на 573 маршрутку
ПлюшкамиБалуюсь
• 05 мая 2015
Ответ дляSamhayne
Або на метро і до м. Берестейська, а там троха по вул Дегтярівсьькій пішки, або там ттрамвай якийсь ходить. По карті іти не дуже далеко - чуть більше 1 км. (10 хв ходу). Або з м. Шулявка теж дійти можна. Ви на ТК СТБ йдете?
Да,спасибо девочки!!!!!